Zrušili Facebook?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#31 Příspěvek od Wolfik »

ZVUK2000 píše:
Hydrawerk píše:p32
No když to chceš vědět, tak prosím. Facebook je hlavně na hledání fotek spolužaček v plavkách příp. spodním prádle. Je to koníček, který nemusí bavít vyloženě každého.
To já preferuji raději živé maso než virtualní. :D
P.S. už máš ženskou :?:
vzhledem k přiznání jaké má koníčky trošku blbej dotaz nemyslíš? :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

:lol:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od robo »

Ted jsem se prihlasil na svuj FB, nepouzivam ho. A co vidim, je tam nejaky slovak a fb je slovensky. Nechapu co se deje. Udelal jsem screenshot, zmenil heslo k uctu a dal ucet smazat. To jsem sel stejne udelat.
Edit: majitel uctu slovak. Ukradeny ucet ? Jak tomu mam rozumet, je to vubec mozny ?
Naposledy upravil(a) robo dne 03 říj 2015, 21:19, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#34 Příspěvek od weed_smoker »

Nikdy jsem tam (pod skutečnejma údajema) registrovanej nebyl.Když se mně na jednom pohovoru ptali na FB,tak stačilo říct,že tam mám permban (trvalej zákaz na IP,fyzickou adresu bydliště,mail,telefon a JMÉNO) za zvlášť hrubý porušení podmínek užití z důvodu opakovanýho přidávání *.torrent a filehosting (hellshare,uloz.to,webshare,fastshare,turbobit,ifolder,rapidgator,dfiles...) odkazů.
BTW.Nikdo už nemusí bejt na FB reglej,ale VEDENEJ TAM BUDE,pokud ho nějakej dobrák někde (v hospodě,na párty,na fesťáku...) vyfotil a otagoval jménem.

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#35 Příspěvek od rudolf02 »

Jééééé, žáci se opět naučí mezi sebou mluvit. Paráááda.

Zvoní velká přestávka. Dva žáci mají ihned v rukách mobily a už si píší. Tragédie je v tom, že sedí vedle sebe. To nejde ani vymyslet. Kam se hrabou gambleři!

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#36 Příspěvek od Wolfik »

věřím, že za vašich mladých let byly zas věci, na které nadávali vaši rodiče
dnešní většina rodičů zas neumí děcka vychovávat a problémy svalují to na učitele/počítače

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od robo »

Ted jsem se znovu prihlasil a vse uz je spravne. Takze fb asi priradil moje prihlasovaci udaje jinemu uctu. Dobrej hokej.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#38 Příspěvek od Artaban001 »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“