Ponúkam programovanie pamätí a mikroradičov

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

Ponúkam programovanie pamätí a mikroradičov

#1 Příspěvek od Heno »

S programátorom Elnec BeeHive4+ (4 nezávisle ZIF pätice)

Mám ZIF čipové adaptéry TQFP48, SOIC16, SOP28, PLCC44, PLCC32, TSOP32 kratšie, TSOP48 štandard, modul na programovanie EPROM pamätí 2708/8708/8608 Tesla a aj ruské.
Taktiež mám velkokapacitnú mazačku EPROM na jedno zapnutie výmaz 60ks EPROM pamätí.

Orientačná cena programovania 10 centov za kus.
Mazanie EPROM 60ks za 3 €.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#2 Příspěvek od Celeron »

Umíš na tom zkopírovat Paralax Propeller?
Jirka

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#3 Příspěvek od Heno »

Čo ten Paralax Propeller má za čip?

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#4 Příspěvek od Heno »

Pozeral som že mikroradič Parallax P8X32A v datsheete, ktorý má tá firma, má len ROM pamäť, to znamená, že nie je programovatelná a tak nemá zmysel ju čítať, Elnec teda z toho dôvodu nemá tento čip v podpore.

Z toho mi vychádza, že P8X32A pracuje s tým čo má v ROM a prípadný užívateľský program sa rieši po zapnutí natiahnutím do jeho RAM z externej Flash a tam sa s ním pracuje, inak si to neviem vysvetliť.
Ale možno sa to tak nie je, každopádne Elnec tento obvod nemá v podpore.

Čo som videl na Parallax doskách, tak majú len konfiguračnú EEPROM ktorú stiahnuť a nahrať nie je problém.

V prípade hlbšieho záujmu sa na ten datasheet môžem znovu pozrieť detailnejšie.

Uživatelský avatar
ervo14
Příspěvky: 5
Registrován: 18 srp 2015, 02:00

#5 Příspěvek od ervo14 »

Zdravím.Potreboval by som naprogramovať prípadne prečítať a opraviť obsah pôvodných eeprom 25Q32 z matičnej dosky T.MSD306.69A.Je to z LED Technika 32E251.Eeprom pôvodné mám 2 ks.Obidve majú tú istú chybu.TV sa dá zapnúť sporadicky(na prvý alebo aj stý krát) a potom ide bez chyby.Pamäte sú vybraté(2ks)z dosák nové čisté mám tiež 2ks.Ďakujem za odpoveď.

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#6 Příspěvek od Heno »

Naprogramovat tuto pamat nemam problem, ale opravit obsah nie je mozne ak nemam pamat s dobrym obsahom.
Avsak mam k dispozicii obsahy z inych znaciek tv ktore pouzivaju rovnaku maticnu dosku teda T.MSD306.69A, takze jedna z nich by mohla pasovat.
Je ale treba mat k dispozicii cely povodny Technika tv na testy.

Napiste mi mail.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“