Nema niekto schemu na paralyzator?

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
boraicho
Příspěvky: 130
Registrován: 28 črc 2006, 02:00

Nema niekto schemu na paralyzator?

#1 Příspěvek od boraicho »

Nema niekto schemu na paralyzator?Alebo kde by som ho našiel?

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

Re: Nema niekto schemu na paralyzator?

#2 Příspěvek od Artaban001 »

Projdi si fórum tady a možná najdeš..
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... pic&t=4868

NEONI
Příspěvky: 505
Registrován: 11 úno 2007, 01:00
Bydliště: SVK

#3 Příspěvek od NEONI »

Davaj fakt pozor..kamarat doniesol tovarensky vyrobok do skoly len rany do dava take ze sa poseries...ani len na stehno cez nohavice si to nikto netrufol dat..len pre zaujimavost napajali sme to stabolizovanym zdrojom pri napajani 9V odber 1A...fakt je to sila

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#4 Příspěvek od tibi »

mal som aj ja doma jeden,no neviem ci taky urobis preto ze je tam trafko jeho cievka je navinuta na I jadro a je to cele zaliate v epoxidovej rolke.potom tam bol este taky mali nasobic napatia tiez zaliaty.este male trafko z feritu a ako vykonovy clen tam bol nejaky IO TOP...cislo si uz nepamatam.malo to este iskriste kde boli dve pliesky vzdialene od seba,kde preskakovali male iskri a tym sa indukovalo napatie na tom trafe navinutom na jadre I. BOL TO origos vyrobok a origos boli aj tie vyboje ktore to davalo. ruku by som tam urcite nedal...inak nieco najdes aj na nete len som si neni isty ze dosiahnes take vysledky ako u tovarnenskych. napis do google STUN GUN.

Uživatelský avatar
boraicho
Příspěvky: 130
Registrován: 28 črc 2006, 02:00

#5 Příspěvek od boraicho »

no tak ja z tym budem zabijať muchy v kostole a keby som napriklad urobil tak že najprv by som urobil 230V a potom cez zapaľovacie strobo trafko bi sa nedalo vy-indukovať okolo 4000V? nemusi to byť take extra silne tych 4000V by bolo až až.Dalo by sa nejak tak?

NEONI
Příspěvky: 505
Registrován: 11 úno 2007, 01:00
Bydliště: SVK

#6 Příspěvek od NEONI »

Muchu a iny hmyz zabijes nizsim napatim a tiez podstatne nizsim prudom ako da paralyzator ten dava kludne do 20 mA (v spicke)...to bolo napisane k tomu originalnemu a to bol este "maly"

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“