Jaky Pager k autoalarmu - 27 nebo 433 MHz ?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jessy
Příspěvky: 87
Registrován: 29 dub 2007, 02:00

Jaky Pager k autoalarmu - 27 nebo 433 MHz ?

#1 Příspěvek od Jessy »

Zdravim, muze prosim vas nekdo poradit ohledem pageru k autoalarmu? Mam na vyber Beeper prac. na f 433 MHz s dosahem asi 500m, nebo Enforcer(vys. vykon az 4W) s dosahem udajne 3km .

Napadlo mne, ze kdyz frek. 27 Mhz neni tak casta, tak snad nebudou rozsirene ani rusicky ...
Taky, jestli 4W pri dlouhodobem pusobeni neni uz moc (zdravot. hledisko)...
Dekuji za rady

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#2 Příspěvek od jave »

GSM. Vse ostatni se ne vzdy osvedcilo. Lidi cekaji buhvi co a pak jsou zklamani a buzeruji. Jine uz radeji nemontuji

Uživatelský avatar
Jessy
Příspěvky: 87
Registrován: 29 dub 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Jessy »

jave píše:GSM. Vse ostatni se ne vzdy osvedcilo. Lidi cekaji buhvi co a pak jsou zklamani a buzeruji. Jine uz radeji nemontuji
Taky jsem o tom uvazoval, no po posl. skusenostech (kdyz byli zlodeji vybaveni GSM rusickou ), jsem prave zacal zhanet klasickej pager ...
Ty GSm rusicky zacinaji byt opravdu popularni

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od tominekk »

Si myslíš, že když mají GSM rušení tak kašlou na 433Mhz a pod?
Většinou když si dají tu práci a použijí rušení GSM není už pro ně takový problém aby zarušili i další možné pagery!!!
GSM je naprosto nejlepší - mám s ním velmi dobré zkušenosti. Navíc díky mobilu v autě lze vůz snadno najít.
Na druhou stranu čím víc toho v autě budeš mít, tím vyšší šanci máš, že o krádeži se dozvíš!
Který pager jestli 27 nebo 433MHz je lepší použít nevím - nemám s tím zkušenost.
Výkon pageru na úkor zdraví je myslím neškodný. Navíc ublíží tak maximálně pachateli, protože v klidu pager nevysílá (alespoň se domnívám, že nevysílá).
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Uživatelský avatar
Jessy
Příspěvky: 87
Registrován: 29 dub 2007, 02:00

#5 Příspěvek od Jessy »

Mozna mas pravdu, i kdyz klasic. pagery uz tak nejdou , vic ted frci prave gsm a tak jsou asi rozsirenejsi i ty ruxicky. Nejlepsi varianta je sai mit oba, jenom to jde dost do penez. Taky treba davat pozor na spotrebu - teda pokud to clovek nechava odstavene delsi dobu ... Bat. u oktavie je i bez alarmu do mesice kaput (pokud neni dobijena treba jizdou).
Jinak dik za poucne odpovede

Odpovědět

Zpět na „Poradna“