JVC KD-R901 vypíná

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

JVC KD-R901 vypíná

#1 Příspěvek od mi-ro »

Rádio po připojení na +U jde zapnout, rozsvítí display ale ihned 3x pípne a vypne se. Za tu chvíli než vypne napětí na NF výstupech je +U/2. Neví někdo kde je problém? Možná to nesouvisí ale na display se na ten okamžik objeví kromě údajů rádia ještě rámeček s nápisem ATT.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Attention- nějaké varování. Mě jedno JVC vyškolilo v kamarádově Hondě, taky se vypínalo. Problém byl v tom, že mu přebíjel alternátor, tohle rádio si hlídalo rozsah provozního napětí, při podpětí i při přepětí se samo odstavilo. Dokonce jsem k tomu našel nějaké povídání v návodu.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Rádio je na stole, napájení přesně 12. Repráky nepřipojený, to by snad nemělo vadit?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

Ak máš pripojené obidva plusy, tak môže byť zvod niektorého mikrospínača v panely.

funkcia att (attenuator, ci jak sa to pise, tzn. "zoslabovac") sluzi na stisenie autoradia a jeho opatovnom zosilneni, automaticky sa to deje pri prichadzajucom hovore, pokial je nalezitym snimacom autoradio vybavene... taktiez je mozne autoradio v pripade potreby stisit manualne prave tymto tlacidlom
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
cechpk
Příspěvky: 364
Registrován: 13 črc 2014, 02:00
Bydliště: Petřvald U NJ

#5 Příspěvek od cechpk »

Funkce ATT nemá nic společného s vypínáním... A čím to napájíš ? nmelůže být měkký zdroj dalo by se tak i vysvětlit podpětí.
Možná by to chtělo změřit odběry

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Neboj, rádií jsem už na tomto zdroji udělal nespočet, proud limit nastaven na 3A, po zapnutí rádia plynulý náběh na 0,65A. Potom 3x píp a off. Něco se mu nelíbí ale jak to zjistit, žádný code error, a na měření mám cca 2 sec. Mechaniku CD jsem měl venku, bloklá není, tak už nevím.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
dry92
Příspěvky: 52
Registrován: 17 úno 2015, 01:00

#7 Příspěvek od dry92 »

řeším podobný problém, vyřešil jsi to nějak?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#8 Příspěvek od masar »

Reset jednotky nepomůže? :wink:
Přílohy
reset.png
(90.71 KiB) Staženo 146 x

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#9 Příspěvek od mi-ro »

Rest tehdy nepomohl, vráceno bez opravy. (ze strany zák. nebyl zájem o nákladnější opravu).
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
rolis7
Příspěvky: 448
Registrován: 31 led 2008, 01:00
Bydliště: Liptov

#10 Příspěvek od rolis7 »

Viem že po funuse, ale niekedy to robia odpálené konce. Treba skúsiť odpojiť napájanie priamo z nožičiek koncových IO.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“