Ako použit (ovladat) CD menic bez autoradia.

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Ako použit (ovladat) CD menic bez autoradia.

#1 Příspěvek od pole »

Splasil som CD menic na 6 discov SIGNAT SCW-600
Je bez autoradia. Kamarat co mi ho daroval povedal ze je funkcny len nema k nemu autoradio (bol mu teda na nic).
Ma to takyto vstupny konektor:
Obrázek
Pozeral som donho. Na plosnom spoji boli popisane funkcie kablu od vstupneho konektoru...
Obrázek
Potesilo ma ze to ma analovovy vystup. Po pripojeni 12V na vstup BAT sa to rozbehlo a zaclo vyhladavanie dischu, ak niaky nasiel vlozilo ho to do mechaniky... Kazetu na 6 CD to tiez v pohode vytiahne...

Len neviem ako to zapnut (play). Najskor to vyuziva riadenie po jednodraovej zbernici na plosaku vyvod nazvany BUS, pripadne este nieco s tym moze mat vyvod nazvany CD ON. JE mozne to pustit niako bez autoradia? Existuju niake ovladace - nevideli ste nieco podobne ponukat na nete, pripadne schemy? Pripadne aky ma ta zbernica protokol? Da sa to niako pouzit externe bez radia? Namontoval by som si to do dielne na prehravanie CD alebo podobne....

Uživatelský avatar
servis
Příspěvky: 105
Registrován: 13 zář 2004, 02:00

Re: Ako použit (ovladat) CD menic bez autoradia.

#2 Příspěvek od servis »

pole píše:......... Da sa to niako pouzit externe bez radia? ....
Ne... :lol:

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#3 Příspěvek od jave »

Samotny urcite ne. Opacne prepnout radio bez changeru do modu CD ano, ale toto nerozchodis

Uživatelský avatar
pole
Příspěvky: 1487
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od pole »

ale musi existovat daky protokol tej zbernice ze by som si to nasoftil do atmelu... NEviete o niecom takom? :)

Alebo jednoduchsia moznost :) JE mozne daco taketo predat? Pouziva sa to este ked su tu MP3? - ale asi hej.. Co by som za to mohol dostat... Ze by som si za to kupil niaky normalny CD alebo DVD prehravac s Mp3 v bazare.

Uživatelský avatar
wilibald
Příspěvky: 90
Registrován: 07 srp 2006, 02:00

#5 Příspěvek od wilibald »

Ještě asi před rokem jsem vyprodával starší měniče Clarion, Kenwood, Alpine cca po 200 Kč. Všechny měniče horších značek jsem v klidu rozebral na díly...Třeba na e-bay je teď spousta neprodejných měničů. A to tvoje je navíc trochu kuriozita.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“