MASCOM MC7123 a stažený obraz

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Návštěvník

#16 Příspěvek od Návštěvník »

pÁNOVÉ NECHÁPU PROÈ TOMUTO ÈLOVÌKU RADÍTE Z VAŠICH CENNÝCH ZKUŠENOSTÍ KDYŽ TEN NEMÁ ANI PÁRU O ZÁKLADECH KOREKCE viz NEZNÁ FUNKCI TDA 8145.A NAVÍC TO MÙŽE BÝT VÁŠ SOUSED KTERÝ JE ŠETØÍLEK A CHCE SI TO SPRAVIT SÁM A VÁM DOKÁZAT ŽE JSTE BLBEÈEK.TAKÉ NA TOMTO FORU NÌKOMU PORADÍM ALE ÚPLNÉMU LAIKOVI NIKDY!!!

Uživatelský avatar
koala
Příspěvky: 47
Registrován: 19 dub 2004, 02:00

#17 Příspěvek od koala »

Vážený, každý nějak začíná a žádný učený z nebe nespad i Vám jistě v začátcích ne jeden chytřejší než Vy poradil a byli to zajisté pro Vás cenné zkušenosti. Netvrdím, že jsem nějaký opravář, prostě mě baví se zabývat záhady. Dosud jsem se zabýval jinými opravami než jsou TV, ale občas se mi dostanou do ruky a ne jednu jsem už dokázal zprovoznit. Ono opravovat TV je dost problematické, protože to kolikrát s opravováním nemá nic společného a spíš bych to nazval výměnkářstvím, viz elyty!Jo, co se nedá změřit to se vymění, že???

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#18 Příspěvek od pit »

a co bys tak stim elytem chtěl jako dělat? je vidět že otom moc nevíš jinak bys takové blbosti nevykládal :toilet:

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#19 Příspěvek od Frenky »

:smash: :rocky: :wand: :beer: tak už je to jasné...stačí něco vyměnit...a nedělejte z toho pořád vědu.V každé pořádné hospodě tomu rozumí....a dobře Vám poradí,že stačí vyměnit jen ten čudlík.Jen se divím,proč ztrácí takový chytrák čas tady na internetu mezi amatéry,
vždyť asi jednou stačilo vyměnit pojistku a TV hrála...tak jaká věda :malta:
ps.Někdy stačí vyměnit POZISTOR.....

Uživatelský avatar
sikulama
Příspěvky: 73
Registrován: 13 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od sikulama »

to Anonymní: Víte, ne každý spadl z nebe hned jako zkuseny opravar. Napriklad ja jsem na popud svych rodicu studoval gympl misto toho, abych sel na elektroprumku a delal to, co me bavi, takze sem vzdycky vsechno musel okoukat, pocinaje uplnymi zacatky, kdy me ucaroval svit starych lampovych radii az do dneska, kdy uz sem o neco malo chytrejsi, a byl jsem (a porad jsem) hrozne vdecny za to, kdyz nektery zkusenejsi elektronik uvolni nejakou tu moudrost, protoze je to k nezaplaceni.
Pokud se Vam zda, ze Vam rada sebere veskerou Vasi obzivu, tak sem tedy prispivat nemusite, ale je to potom skoda, protoze myslim, ze tento web je prave o tom. A pokud mate nejaky nazor, tak se za nej nemusite stydet a prispivat jako anonym.... :?:
Martin

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#21 Příspěvek od kimi »

To KOALA:
Když tak píšeš že jsme jenom mněniči tak proč se ptáš? Odpory změříš ,kondy vyměníš IO TDA 8145,ten fet taky vyměníš,tlumivku taky vymněníš (ta to asi bude dělat), a máš to spravený,ale to chce taky trochu máknout a zapnout závity,to Víš nějaká vada se spravuje i několik dní,a nejenom letují stuďáky,ikdyž ty mám nejradši,a hlavně v korekcích. :D
Zapoměl jsem na kruhový modulátor,ty diody můžeš taky změřit. :wink:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#22 Příspěvek od kimi »

FRENKY
:prst:

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#23 Příspěvek od Frenky »

:friday: :smash: :sorry: :hojahoj:
Naposledy upravil(a) Frenky dne 21 črc 2005, 21:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
achil
Příspěvky: 221
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

#24 Příspěvek od achil »

Proč nebýt v pohodě a hned vytahovat zbraně. Jsme na světě jen na chvilku, tak proč si tu chvilku znepříjemňovat. Jde snad o život. Ve většině těch sporů jde spíše o h****.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“