PC TV Radio Live

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od cyberspy »

meno píše:Normy PAL som skúšal všetky vlastne som skúšal všetky možné nastavenia aj ovládače.

Problém je v tom že tá karta bola vyrobená v roku 99 keď ešte neexistoval WinXP. Mám len ovládače a program na pozeranie TV pre Win98 WinNT a Win2000 a ani jeden pod XP nepracuje.
Hneď po spustení orginálneho programu naskočí toto:
V aplikaci LR25 Application došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Preto som vyskúšal program ATV2000 a DScaler. Pod nimi síce ide obraz ale namiesto zvuku počuť niečo čo vzdialene pripomína sieťový brum. Ale o rušenie 50Hz sieťou sa nejedná.

Nemôžem si s tým poradiť. Tá karta kedysi pod Win98 bežala bez problémov dokonca aj dialkový ovládač ,FM Rádio a Teletext. A teraz nie a nie to rozbehnúť. Dokonca jeden čas keď som mal nainštalovaný Linux bežala čiastočne aj tam (TV a FM) A pod tým zázrakom Mrkvo$oftu ani nepípne ! Už ma to neuveriteľne s*re
:opravar: :pecek: :opravar:
aj ja mam ten istý problém ale 5 rokov už čakám na niečo čo by tomu aj pomohlo a nic
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#17 Příspěvek od meno »

A akú máš kartu ? Takú istú ako ja ?
:D :D :D

Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od cyberspy »

meno píše:A akú máš kartu ? Takú istú ako ja ?
no jo presne to isté len ja mam bez FM tuneru
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od cyberspy »

použiva niekto ATV2000 stouto kartou ? potreboval by som vediet nastavenia napr. scrreeny by nezaskodili z nastavenia totiž mi ten program vobec nekce ist
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#20 Příspěvek od meno »

Ja k tomu používam ATV2000. Problém je v tom že táto karta tam priamo nieje v nastaveniach v ponuke. Skúšal som skoro všetky ale v najlepšom prípade mi tam ide len obraz. FM tuner nejde vôbec.
:D :D :D

Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od cyberspy »

meno píše:Ja k tomu používam ATV2000. Problém je v tom že táto karta tam priamo nieje v nastaveniach v ponuke. Skúšal som skoro všetky ale v najlepšom prípade mi tam ide len obraz. FM tuner nejde vôbec.
nj a co tam mas nastavene aby ti to islo v pohode ten ATV2000
porad mi jak ho mam nastavit , ide vnom aj ovladač ?
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#22 Příspěvek od meno »

Ovladač som dal ten od IU Labs odkaz na neho je na prvej stránke.
Tuner type som dal Philips Modul TVkarty BT8x8 a ostatné veci buď Autodetect ak tam bolo alebo prázdne prípadne prvú položku v zozname. To čo požadujú v tých nastaveniach je nenormálne dokonca Adresu karty a frekvenciu zbernice I2C Kto to ma vedieť ? Tak som to nevyplnil vôbec
:D :D :D

Uživatelský avatar
cyberspy
Příspěvky: 266
Registrován: 09 črc 2006, 02:00
Bydliště: nové zámky, SR
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od cyberspy »

meno píše:Ovladač som dal ten od IU Labs odkaz na neho je na prvej stránke.
Tuner type som dal Philips Modul TVkarty BT8x8 a ostatné veci buď Autodetect ak tam bolo alebo prázdne prípadne prvú položku v zozname. To čo požadujú v tých nastaveniach je nenormálne dokonca Adresu karty a frekvenciu zbernice I2C Kto to ma vedieť ? Tak som to nevyplnil vôbec
jaký ovládač od IU Labs ? na jakej prvej stránke ?
AMD Athlon
www.pctuning.sk

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#24 Příspěvek od meno »

Standa99 píše:Docetl jsem se, ze by tam mel byt BT878. Ja mam ATI TV Tuner a pouzivam nekolik let ovladace od Ivana Uskova http://www.iulabs.com/drv/download.shtml ( http://www.iulabs.com/download/848wdm_iu.zip ) a maximalni spokojenost (jsou pro BT848 a BT878). Ve spojitosti s ATV2000 http://www.tvfreak.cz/support-detail.js ... 7C005A26A4 ( http://download.tvfreak.cz/download/orig/ATV2000.zip ) temer dokonale.
Cyberspy:
Ovládče od IU Labs máš hore.

Skus ich nainštalovať a pohrať sa s tým ak k niečomu dôjdeš tak napíš ak k niečomu dôjdem ja tiež napíšem :lol:

Ak má ešte niekto túto TV kartu tak ho prosím nech sa pridá do diskusie. Táto karta bole kedysi dosť rozšírená !!!
:D :D :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#25 Příspěvek od rnbw »

Existuju este dalsie drivery - http://btwincap.sourceforge.net

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“