Zkušenosti s Denklem

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

Zkušenosti s Denklem

#1 Příspěvek od forbidden »

Nevíte někdo, co je s Denklem? Před víc jak měsícem jsem tam něco objednával (poprvé) a doteď to nemám. Všechno bylo psáno skladem. Po telefonu mi dvakrát tvrdili, že to brzo odesílají, v řádu dnů. Na mail nereagují vůbec. Přitom objednávka došla mailem potvrzená. Už nevím, co si mám myslet, jsou to diletanti, nebo na to prostě serou?

Uživatelský avatar
matmafek
Příspěvky: 177
Registrován: 22 črc 2015, 02:00
Bydliště: Přerov

#2 Příspěvek od matmafek »

Zdravím, já tam objednávám často. Všechno mi vždy přišlo ani ne do 14ti dnů. Zrovna teď jsem si tam objednal (ve čtvrtek 7.1.) a do telefonu mi bylo sděleno že to pošlou začátkem příštího týdne. Prý toho mají teď hodně. Ale je pravda, že tam mají napsáno "skladem" i u toho co doopravdy skladem nemají.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Nevím , jak Ty , ale já měl poslední dobou svátky .......

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Niektori ludia uz od minuleho pondelka pracuju.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Objednáno to bylo 9.12. to snad ještě svátky nebyly. Mezitím jsem dělal ještě asi tři další objednávky jinde, vše došlo v řádu dnů. Pokud máš svátky celej prosinec, tak to potom jo, ale nechtěj se živit obchodem, zákazníci pro to nemusí mít pochopení.

Uživatelský avatar
Petrus2
Příspěvky: 101
Registrován: 05 zář 2005, 02:00
Bydliště: Doubek

#7 Příspěvek od Petrus2 »

Objednáno 17.12. ´15 - objednávka expedována 12.1.´16. Vysvětlení - " mám toho moc".

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od forbidden »

Nejspíš to tak brzo udělám. Mě nejvíc štve to kecání. Dvakrát do telefonu řeknou, že to do konce týdne odešlou a nic. Kdyby normálně řekli, že na něco čekají, mají moc práce, prostě jakákoliv smysluplná odpověď, že to třeba bude až koncem ledna, všechno pochopím, ale toto slibování a natahování fakt nesnáším.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#9 Příspěvek od Celeron »

Já jsem tam bral asi 3x, někdy skoro za desítku a vždy to bylo minimálně 3 týdny a po urgenci.
Víš co na ně platí nejlíp pokud ti tvrdí, že toho maj moc, že už to je zkompletovaný mimo jedný položky? Že si pro to dojedeš osobně. :lol: To ti to pak pošlou obratem druhý den, asi nestojí o osobní kontakt a handrkování.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#10 Příspěvek od weed_smoker »

Objednával jsem tam 2x a přišlo to do 14 dnů.To je docela rychle na to,jaký "atypy" jsem objednával (MDAC08C,8155,C520D,C500D+C502D,10xMH1KK1,a hlavně WSH570+WSH222 po dvou).Údajně by měl mít i MAC524C a nejdražší položka byla I8087.
BTW.Prej už nemá A301(10x) a neviděl jsem tam ani SAE800(3x),nemá někdo :?:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od forbidden »

Tak jsem to s ním vzdal, včera jsem s chlápkem mluvil třikrát, skončilo to tak, že se mi ozve na telefon, to už jsem samozřejmě tušil, že se na to vyflákne (oblíbená formulka "já se Vám ozvu"). Takže za mě má firma DENKL opravdu utrum pro naprostou neschopnost a neprofesionální jednání. Vymazáno z bookmarků a konec. Co jsem potřeboval nutně jsem objednal u konkurence a s tím zbytkem se prostě smířím, stejně to byly hovadiny.
Ještě přemýšlím, jestli se vůbec mám obtěžovat mu psát, že objednávku ruším. Kdyby se úplnou náhodou, po pár měsících, rozhodl to vyřídit. :evil:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

To fakt objednáváte něco z té šopy u toho baráku na spadnutí?
http://www.firmy.cz/detail/1978473-denk ... emise-main

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od forbidden »

No vidíš, hned jsem mu vylepšil hodnocení.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#14 Příspěvek od Killroy »

Tyhle garážové obchodníky je třeba pořád uhánět, jinak na to prostě dost se*rou. Nemají totiž zapotřebí se moc snažit..

Je třeba si uvědomit, že tihle lidé vydělávají xxx % na čemkoliv co vám prodají i když to bude jen zlomek toho, co ještě mají kde nasysleno. Valná část se jich pohybovala při rozkrádání Tesly a jiných podniků a "privatizovali" součástky a jiné věci lopatou za promile jejich ceny - na váhu.
Ano, využili možnosti a chytili jí za pačesy. V pořádku, proč ne. Nicméně zůstanou pořád jen na úrovni té garáže, protože jim to stačí. A těm kteří tam lezou nakupovat to tedy musí stačit také. Závěr je snadný - nestěžuju si, anebo tam nelezu..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od lesana87 »

Ale dát vědět o (ne)spokojenosti s nějakým obchodníkem přece k volnému trhu taky patří, je to ten samoregulační mechanismus zvaný "ruka trhu".

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“