návrh nové rubriky s termíny akcí

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

návrh nové rubriky s termíny akcí

#1 Příspěvek od radioelectrum »

Je to jen můj nápad, takže mne nekamenujte pokud se to nelíbí, ale možná by stálo za to udělat nějakou rubriku kde by se do nějaké tabulky (kalendáře) daly dát termíny různých akcí. (burzy, odkazy na zajímavé akce a pod.)
a potom ještě možnost dávat odkazy na teď je třeba zajímavá výstava k 60 letům televizního studia Ostrava:

http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajst ... zi-zacala/

a o takových to akcích se dovídám jen sporadicky, a to mnohdy až je po akci, a štve mne že jsem se tam nedostal.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#2 Příspěvek od gepard »

:prst: Tak to není vůbec špatný nápad! Jsem pro.
-- Gepard --

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#3 Příspěvek od ZVUK2000 »

A také je to příležitost se na nějaké akci sejít, když nám vloni nevyšla ta výstava zapomenutá Tesla v Rožnově :D

Uživatelský avatar
beny66ka
Příspěvky: 389
Registrován: 12 zář 2015, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od beny66ka »

Přesně. O takových akcích se obvykle píše až proběhnou...
Alespoň mi to tak přijde. :D

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#5 Příspěvek od MiraSt »

výstava k 60 letům televizního studia Ostrava:
Dneska jsem tam byl. Skoro sám. Nejprve jem byl obhlédnout kotle na Černou louku a pak tam. Je to moc pěkné. Televizní techniky tam moc není. Hlavně se tam píše, jak to všechno začalo, co se všechno natočilo a pak jak do vysílání zasáhla normalizace a cenzůra. I po revoluci, kdy zanikl pořad např. Klekánice.
Ta hrající telka vlevo není origo. Nic v ní nežhavilo. :) A na poslední fotce, jak tam křepčí ty dívčíny, je dole automat na fotku na váš mejl.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#6 Příspěvek od xsc »

MiraSt píše:Ta hrající telka vlevo není origo. Nic v ní nežhavilo. :)
To mě překvapuje. Když to dávali živě do Studia 6, tak jim na ní zrovna ujížděl vertikál, což bych od nějaké tranzistorové napodobeniny nečekal.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#7 Příspěvek od MiraSt »

To je určo schválně. Dělá to jenom na začátku jako navození doby staré techniky, kdy se vertikál i horizontál šteloval ručně. Obraz je na ní velice pěkný. To bude obrazovka z Merkuru.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od radioelectrum »

MiraSt píše:Ta hrající telka vlevo není origo. Nic v ní nežhavilo. :)
Včera po několika pivech a panácích mi jeden televizák (nebudu jmenovat) pověděl že uvnitř je černobílý televizní monitor z 80tých let.
Ono není divu, takovou televizi provozovat by znamenalo aby u ní pořád někdo stál a dostavoval synchronizace.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“