AEG AR 4026 DVD

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

AEG AR 4026 DVD

#1 Příspěvek od oya »

Dobrý den.Dostalo se mi do rukou výše jmenované autorádio s výsuvnou obrazovkou.Rádio jde,USB po nškolika minutách až po hodině vypne a po opakovaném připojení jen načítá,pak obrazovka zhasne,objeví se ERROR 4,pak zhasne obrazovka,která se zas rozsvítí,začne načítání a dál dokola.CD se čtou tak 20 minut,pak se přehravač zasekne a ozve se opakované cvakání mechaniky a objeví se STOP.SD kartu mi to zatím čte víc než hodinu a vše je v pořádku.DVD jsem ještě nezkusil.Autoradio ještě nebylo namontované v autě,bohužel leželo dlouho v krabici a účtenka prý proletěla komínem.Má cenu se tím zabývat?Mám to zatím zapojené na laboratorní zdroj,co to udělá v autě,nevím

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Asi sa to prehrieva.

Uživatelský avatar
JirkaDK
Příspěvky: 16
Registrován: 28 lis 2015, 01:00

#3 Příspěvek od JirkaDK »

Laboratorní zdroj umí dodat dostatečný proud ??

Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

#4 Příspěvek od oya »

Laboratorní zdroj dává do pěti amper bez problemu.Zakrývám to igelitem nebo chladím ventilátorem před otevřeným oknem-vyjde to nastejno.Dnes jsem použil baterii-bez rozdílu.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

JirkaDK píše:Laboratorní zdroj umí dodat dostatečný proud ??
Některé v pohodě 20A i víc :wink: .

Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

#6 Příspěvek od oya »

No,mě stačí menší proud,zdá se mi,jako by tam byl studeńák,chvílí to jde,pak s radiem pohnu,hlásí se chybu nebo přestane fungovat CD,pak do radia strčim a zas to jde.Ale přes tu pitomou výsuvnou obrazovku se nedá nikam dostat.Vůbec nevim,jak to dávali dohromady.

Uživatelský avatar
oya
Příspěvky: 42
Registrován: 10 pro 2009, 01:00

#7 Příspěvek od oya »

Tak je to opravené,na hlavní desce byl špatně připájený SMD ellyt,kdyř se na něj trochu zatlačilo,CD,DVD i SD karta šly,jak měly.Do USB nepolezu,něčím tu destičku zalili a v té hmotě je i páskový vodič,eště bych tam něco zničil.USB sice jde,ale je hajsavé na kvalitu mp3,stane se,že skladba dohraje do konce a další už nenaskočí,po vytahnutí a zasunutí flešky můžu pokračovat dál (dělají to i některé transmitery).Na tu závadu jsem přišel náhodou,už jsem chtěl rádio vrátit bez opravy.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“