Pixma MX925

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

Pixma MX925

#1 Příspěvek od Maskot »

Zdravim vsechny a obracim se na znale s dotazem. Skoncila u mne vyse uvedena multifunkce. Po doplneni inkoustu a nekolikerem i hloubkovem cisteni se vsak domnivam, ze to ma tiskova hlave za sebou. Vysledky jsou tady http://pixma1.rajce.net/0001 . Otazka je zda ma cenu se o neco dale pokouset, nebo jestli ji zmenit na darce organu. Dik za pripadne reakce a pekne svatky.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#2 Příspěvek od warp »

Hlava úplnì KO zatím není (je ale možná hodnì jetá), hlavnì je ucpaná a zaschlá, možná už i vadná SERVISKA (je to pod hlavou kam odtéká pøebyteèný inkoust) a tu je tøeba vyèistit - pøípadnì vyprat ty vsakovací "filce" a v SM resetovat její status.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#3 Příspěvek od Maskot »

Dik za odpoved. Prozatim pomohlo vyplachovani horkou vodou, vysledek neni zdaleka idealni, cernobily tisk ma rozhozene vodorovne linie, barva je vcelku uchazejici. Na Tebou doporucene postupy si netroufnu. Prozatim ani neupozornuje na nutnost vymeny toho zachycovani odpadniho inkoustu a rozebirat to bez nejakeho navodu zrejme nema cenu. Vstup do toho servisniho rezimu take nemam a reset hodnot sam o sobe asi nicemu nepomuze.

Uživatelský avatar
californ
Příspěvky: 119
Registrován: 20 úno 2015, 01:00

#4 Příspěvek od californ »

Měl jsem podobné problémy.Čistil jsem,plnil cartridge a výsledek minimální.Tak jsem koupil tu nejlevnější multi do tisícovky a bude na nějaký čas pokoj.Záleží na počtu používání.Tisknu tak 3 stránky týdně.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“