Vtipy, vtipné články a odkazy (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#181 Příspěvek od stasek »

U lékaře.
Přílohy
choroba[2].jpg
(55.36 KiB) Staženo 25 x

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#182 Příspěvek od Standa99 »

:lol:
Přílohy
mamograf.jpg
(73.16 KiB) Staženo 69 x
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#183 Příspěvek od Standa99 »

.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#184 Příspěvek od dobrman »

tohle se jinak než jako vtip nedá brát..... :D

Obrázek

http://aukro.cz/baterie-18650-9800-mah- ... 87631.html

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#185 Příspěvek od Habesan »

To číslo udává všechny miliAmpérhodiny, které se z ní, za celou dobu její životnosti, podaří dostat ven. Pak už nepůjde ani nabít.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#186 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#187 Příspěvek od Artaban001 »

třeba jim tam chybí desetinná čárka :-)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#188 Příspěvek od TAKJAN »

Potvrdit
Přílohy
1369565_ae4e2.jpg
(62.14 KiB) Staženo 51 x

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#189 Příspěvek od TAKJAN »

Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: „Půjdu za ježkem, on mi tu lopatku určitě půjčí.“ Je v polovině cesty a rozmýšlí se: „Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej… Ale když už jsem v půlce cesty, půjdu dál.“ Je ve třičtvrtě cesty a říká si: „Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatku vážně nepůjčí?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál…“ Už je skoro u ježkova domu a říká si: „🤐! Ten ču.ák mi tu lopatku určitě nepůjčí.“ Přijde k ježkovu domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: „Strč si tu 🤐 lopatku do prdele ty buzerante!!“

Po smrti přijde inženýr, který žil celý život v míru a pokoji k nebeské bráně. Svatý Petr jej nepustí dovnitř, mají plno. Poradí mu, aby to zkusil v pekle. Ďábel ho přijme, ale povídá: „Za prvé, nemáš tu co dělat a za druhé, když už tu jsi můžeš pro nás udělat pár vylepšení a budeš se tu mít líp než v nebi.“ Inženýr se dal hned do práce. Opravil klimatizaci, zavedl automatické kotle, výtahy, jezdící schody atd. K Svatému Petrovi se doneslo zprávy o průmyslové pekelné revoluci, šel se tedy podívat dolů a říká ďáblovi: „Cože? Inženýr v pekle? Musíte nám ho hned vrátit!“ Ďábel odmítne. „Dobře, budeme se soudit!“, rozzlobí se Svatý Petr. Ďábel se rozchechtá: „Tak to jsem moc zvědavý, kde vezmete právníky.“

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#190 Příspěvek od EKKAR »

S těma právníkama - to takhle teroristi vlítnou na opravdu velkej sjezd právníků z celýho světa, všecky zaženou do centr-sálu sjezdovýho centra, spočítají je, identifikujou a sepíšou je - a pak celej ten seznam poskytnou novinářům spolu s ultimátem úřadům, že chtějí miliardu U$D v malejch použitejch bankovkách, rozdělenejch po 1 miliónu do pytlíku a naloženejch do letadla s plnýma nádržema - a na splnění požadavku je 12 hodin času, jinak začnou KAŽDOU HODINU 10 NÁHODNĚ VYBRANEJCH PRÁVNÍKŮ PROPOUŠTĚT ....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#191 Příspěvek od Michal22 »

S tím svatým Petrem jsem si vzpomněl na jeden starý, ale dobrý:
Zemře farář, stoupá k nebesům, až se ocitne u brány. Zabouchá, svatý Petr otevře a ptá se:
"Ty jsi kdo?"
Farář na to: "Já jsem ten a ten, celý život jsem zasvětil Bohu, sloužil jsem na té a té farnosti..." atd.
Svatý Petr si to vyslechne a pak říká:
"Sedni si tady hned za bránu a seď!"
Po nějaké době se ozve bouchání na bránu, svatý Petr otevře a tam stojí úplně tuctový člověk.
Svatý Petr se jej ptá:
"Ty jsi kdo?"
Člověk na to: "Já jsem řidič autobusu ten a ten, celý život jsem jezdil v tom a tom ČSAD, tuhle a tamtu linku..." atd.
Až domluví, tak svatý Petr zatleská, najednou se sletí spousta andělů, někteří začnou hrát na nebeské trumpety, jiní tomu člověkovi donesou jídlo, pití. Potom si jej naloží na ramena a odletí s ním pryč.
Farář to vše překvapeně pozoruje, až jsou všichni pryč, tak se ptá svatého Petra:
"Svatý Petře, jak je možné, že já, který jsem celý život sloužil Bohu, tady sedím u cesty a nikdo si mě nevšímá, ale toho autobusáka obskakuje celé nebe?"
Svatý Petr na to: "Víš, to máš tak- když jsi ty měl kázání, tak všichni spali. Ale když on řídil, tak se všichni modlili!"
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#192 Příspěvek od TAKJAN »

Z diskusí:
"Krize ve Venezuele houstne. Zemi došel cukr a Coca-Cola zastavuje výrobu"
"Tak ať vyrábí Zero."

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#193 Příspěvek od Michal22 »

A tohle mi dnes přistálo v mailu- moc pěkný :D
https://www.youtube.com/watch?v=SEbb1tl5Qbk
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
vladimir
Příspěvky: 378
Registrován: 20 bře 2004, 01:00

#194 Příspěvek od vladimir »

a já blbec, jsem furt pøemejšlel co na nìm vidí......
Přílohy
551212-gallery1-0jw38.jpg
(49.89 KiB) Staženo 30 x

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#195 Příspěvek od stasek »

EU
Přílohy
VČH.png 1.jpg
(88.39 KiB) Staženo 45 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“