Digi tv a pøíjem z jiných družic

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
turan

Digi tv a pøíjem z jiných družic

#1 Příspěvek od turan »

Dnes mi namontovali Digi. Do teï jsem pøes DiSEqC relé pøijímal Astru, Hotbird a Astru 3. Na Humaxu od Digi už to nejde. Nastavím vše potøebné v menu nastavení paraboly a když chci vyhledat stanice tak mi to nabídne jenom Intelsat. Je øešení?

Uživatelský avatar
janik20
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#2 Příspěvek od janik20 »

Ale ide len to treba nadstavit ja mam doma nahodeny diseq a slape mi na to este aj Astra3 v menu treba najprv dat povolit satelit a az potom sa ti spusti aj hladanie a ide este okrem intelsatu thor su tam 2 Sk kanaly ale aj kopec inych stanic :lol: Vyskusaj ak nie tak ti presne napisem co mas spravit :lol:

turan

#3 Příspěvek od turan »

Thor už mám naladìný, ale DiSEqC mi chodit nechce.

turan

#4 Příspěvek od turan »

Tak už mi to jde. Zatím jsem neprohledával TP ale v menu už se mi kromì Intelsatu obìvila i Astra a Hotbird. Díky moc. Pomohl jsi mi. :)

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#5 Příspěvek od jandu »

janik20 píše:Ale ide len to treba nadstavit ja mam doma nahodeny diseq a slape mi na to este aj Astra3 v menu treba najprv dat povolit satelit a az potom sa ti spusti aj hladanie a ide este okrem intelsatu thor su tam 2 Sk kanaly ale aj kopec inych stanic :lol: Vyskusaj ak nie tak ti presne napisem co mas spravit :lol:
V rámci DigiTV prijímam Intelsat 1002. Po čítaní tohto príspevku som sa pozrel na možnosť pridania satelitu. Ide to, ale ak pridám satelit, pridá ho ako USER1 a chce to nastavenia hornej a dolnej freq. a Diseq. Pretože v tejto oblasti som surovo iba užívateľ, môžete mi poradiť, kde získať potrebné údaje, resp. ako pri pridávaní postupovať? Vopred za rady a pomoc ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“