Prosím poraïte

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#16 Příspěvek od Hill »

Drábek: pokud k tomu nebudou chtít výpočet i s komplexními čísly a fázové poměry, tak to zvládneš, vždyť vidíš, je to jednoduché.
Přiznám se, míval jsem s tím potíže jiného rázu: k správnému výsledku jsem sice dospěl, ale často za pět, protože jsem nepoužil vyžadovaný postup. Nesmyslný výsledek nebo nedopočítaný příklad byl hodnocený lépe, když v něm byl uplatněný určitý postup či aspoň náznak.
Jenže tyhle jednoduché postupy jsou tak logické, že jsem nikdy neodolal...

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od drabek06 »

Hill píše:Drábek: pokud k tomu nebudou chtít výpočet i s komplexními čísly a fázové poměry, tak to zvládneš, vždyť vidíš, je to jednoduché.
Přiznám se, míval jsem s tím potíže jiného rázu: k správnému výsledku jsem sice dospěl, ale často za pět, protože jsem nepoužil vyžadovaný postup. Nesmyslný výsledek nebo nedopočítaný příklad byl hodnocený lépe, když v něm byl uplatněný určitý postup či aspoň náznak.
Jenže tyhle jednoduché postupy jsou tak logické, že jsem nikdy neodolal...
No nevim no :? Zrovna tohle je pro me celkem spanelska vesnice . . . To bych byl radsi kdyby tam bylo kompletni mereni na zesilovaci, to umim lip a pamatuju si to :wink: Dnes nam mistr byl rict co bude u praktickejch zkousek. 1) Nejaky dalkovy a zapojit to do obvodu se stykacema 2) Neco s klopakama, ale nerekli nam co presne. Ale byli jsme prijemne poteseni pac jsme prvni skola na ktery se zkousi centralni zadani od ministerstva skolstvi. Dokonce jsou tak hodny ze plosnak kterej na ty veci budem delat ma cesticky i mezi nohama IO a to budem kreslit rucne, to bude zuzo :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“