Doporučení kancelářské židle (přesunuto)

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od robo »

Petr-II: V poho. Ja jsem si rikal ze me ta zidle neco pripomina, ze jsem ji nekde videl jako zidli pro parmeny, ale za jiny penize. Te DXRACER je fest podobna. Ale je na zatizeni do 100kg to asi nebude moc echt zidle. Jestli se tady nepriplaci hlavne za znacku jak to u znackovych zalezitosti byva. Prece jenom kdyz je na 130kg ocekavam pevnejsi konsrukci ktera by mela i neco vydrzet. Kdyz to co mam prezije dva roky, a v to doufam, tak ta cena ujde. Mam na ni prehozeny prijemny potah, zidi mam doma, a sedi se v ni dobre. Na znacku az tak nedam. Dulezite je provedeni, material, pevnost, konstrukce.

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#17 Příspěvek od Petr-II »

robo píše:Petr-II: V poho. Ja jsem si rikal ze me ta zidle neco pripomina, ze jsem ji nekde videl jako zidli pro parmeny, ale za jiny penize. Te DXRACER je fest podobna. Ale je na zatizeni do 100kg to asi nebude moc echt zidle. Jestli se tady nepriplaci hlavne za znacku jak to u znackovych zalezitosti byva. Prece jenom kdyz je na 130kg ocekavam pevnejsi konsrukci ktera by mela i neco vydrzet. Kdyz to co mam prezije dva roky, a v to doufam, tak ta cena ujde. Mam na ni prehozeny prijemny potah, zidi mam doma, a sedi se v ni dobre. Na znacku az tak nedam. Dulezite je provedeni, material, pevnost, konstrukce.
Tak DXRACER je i na 120kg a 150kg a kostra je z "autosedačky" ..., ležel jsem v ní, fakt se dá sklopit na 180° a nepřevrátil jsem se.

Ať to není reklama, protože se "pohybuji v oboru" (ale nejsem dovozce ani prodejce, jen IT externista ). Pokud chcete doporučení na kancelářskou židli v ceně 3400,- o které vím, že se prodává v stovkách kusů a se "skoro žádnou" reklamací, napište do SZ - pošlu link. Prošla zkušebnou na 150kg a je prodávána dovozcem na 120kg. Když pak sem dá někdo jinej ten link, tak snad už to nebude bráno jako reklama z mé strany.
Naposledy upravil(a) Petr-II dne 02 zář 2016, 18:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#18 Příspěvek od PeteBurns »

A preco by si nemal zverejnit nieco uzitocne, co moze pomoct viacerym? Nebud posero a daj link ;)

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#19 Příspěvek od Petr-II »

Tak OK. Nechám to na adminovi jestli to smázne ...

http://www.interiergroup.cz/e-shop/zidl ... o-68103001

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#20 Příspěvek od PeteBurns »

Hm, vyzera super, prakticky ako ta, ktoru pouzivam tu, iba 4x lacnejsia, klobuk dole ;)

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#21 Příspěvek od vrky »


Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od forbidden »

Torino mám v práci, je celkem dobrá. Akorát mě vadí dvě věci, občas si nohou odaretuju to houpání a pak se leknu, když se opřu. Pak by tak mola víc držet ta hlavová opěrka, je strašně volná a pro mě ne moc dobře použitelná. A možná pevnější područky, jsou z takové pěnové gumy a jednu mám prasklou. Ale to udělal kolega přede mnou, netuším jak. Jinak je fakt pevná a dobrá.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#23 Příspěvek od Standa99 »

V Manutanu mají dobrý showroom, kde je tak sto židlí + křesel a pokud si něco koupíte hned, tak si to odnesete z 10% slevou (před 2 měsíci jsem tam kupoval křeslo pro dceru).
Minule jsem narazil na českého výrobce z Krnova, který vyrábí židle Therapia, sice jsou dražší, ale ergonomicky + designově vypadají výborně.

https://youtu.be/5wKcupgC9RM (je to hezký pohled)
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#24 Příspěvek od robo »

Tak muj vyber Kancelářská židle AGGESTRUP nedopadl dobre. Pist projel ulozenim v tom krizi s koleckama a zastavil se o podlahu. Ze spodu toho krize s koleckama je videt jak je to praskle. Zvenku to neprasklo.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#25 Příspěvek od Standa99 »

Tam by to mělo být do konusu (píst+kříž), nejspíš musel být ten kříž zmetek.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#26 Příspěvek od konosuke »

podvozek kov, vyplatí se, opěrky područky zbytečné, plast ulomí se
tuhle jsme do úřadovny fasovali zn.Antares international a zatím drží
šroubky imbusáky se občas dotáhnou, klíč přiložen
náhradní kloubová kolečka pasujou z vyhozených vraků
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#27 Příspěvek od robo »

Jeste obrazek pred reklamaci
Přílohy
kreslo.jpg
(273.82 KiB) Staženo 138 x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#28 Příspěvek od EKKAR »

Výrobní technologická vada - moc recyklátu v surovině při lisování toho "pavouka". Jak se do "vsázky" namíchá moc vysoký % recyklovanýho = vícenásobně ohřívanýho plastu, klesá výsledná pevnost konečnýho výlisku, protože vícenásobným ohříváním se štěpí část dlouhejch molekul polymeru na kratší a tím klesá pevnost v tahu. Evidentně chyba způsobená už při výrobě polotovaru - někdo chtěl ušetřit a změnil poměr originálního plastu z prvovýroby a recyklovaný suroviny. Tohle byla základní chyba, když jsme míchali surovinu například pro pouzdra agregátu ventilace/klimatizace pro fábule a jim podobný koncernový auta - bylo přesně daný, jakým zatížením (směr a velikost) se díly zkoušely a kolik N síly muselo způsobit maximální povolenej průhyb BEZ DESTRUKCE - po přesně určený době chladnutí a "zrání" od vypadnutí z formy a za přesně určený teploty výlisku při měření. Fakt je, že to byly díly pro automotive a tam se kontroluje i kvalita prdu mouchy lítající kolem lisu, takže u výroby těch "pavouků" pod židle bych tak přísnou kontrolu nečekal, ale určitá technologická kázeň musí platit i tam ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#29 Příspěvek od konosuke »

je to cíl a záměr vyrábět křápy, jinak...bankrot, krize a nezaměstnanost, že sem-tam reklamačka ? vyplatí se, většina uživatelů krám zahodí a novou
PS. kupujte pevné židle z překližky, přežijou Vás, vrtět řití při práci není potřeba
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Habesan »

Mě se na tom trnoži nelíbí ty odlehčovací dutiny.
Jestli je problém v tepelně degradovaném recyklátu, tak to ani nepůjde kloudně svařit, to by způsobilo další degradaci.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“