Sencor SLE3210M4

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
polykarp
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2014, 02:00
Bydliště: Violin okr.KN

#46 Příspěvek od polykarp »

Ale nepopisal si aky problem mas. Problem s firmwarom to moze a nemusi bit. Trosku konkretizuj a mozme sa posunut dalej.
Tvrdiť že tvoj operačný systém je najlepší na svete je ako tvrdiť, že McDonalds robí najlepšie jedlo na svete.

Uživatelský avatar
X-Tray
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2016, 02:00

#47 Příspěvek od X-Tray »

Zdravím taktiež je problém z reštartom TV, t.j. nabehne SENCOR logo a nasledne po cca. 15 sec. reset. skušal som viacero USB no zatial bez uspechu, skusal som aj viacero BIN, ma niekto napad ako nato bez programatora ( ten dorazi v priebehu tyždňa) Ďakujem.

Uživatelský avatar
polykarp
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2014, 02:00
Bydliště: Violin okr.KN

#48 Příspěvek od polykarp »

Este moze bit problem z kristalom procesora, pripadne sa resetne koli nejakemu chybajucemu napetiu. sleduj napetia zdroja pri starte a potom pri resete. A ak je to vadny FW tak bez programatora je to bez sance. Sprav si ten od rayera ten je jednoduchy a v nudzi pomoze.
Tvrdiť že tvoj operačný systém je najlepší na svete je ako tvrdiť, že McDonalds robí najlepšie jedlo na svete.

Uživatelský avatar
konecma
Příspěvky: 24
Registrován: 15 črc 2014, 02:00

#49 Příspěvek od konecma »

Kdyby někdo potřeboval firmware, bin z W25Q80BV

Sencor SLE 3211M4
http://konecma.cz/pic/firmware/SencorSLE3211M4%20.zip

Sencor SLE 3210M4
normální
http://konecma.cz/pic/firmware/SencorSLE3210M4.zip

otočený
http://konecma.cz/pic/firmware/SencorSL ... toceny.zip

gogen tvl 24715 led usb verze
http://konecma.cz/pic/firmware/gogentvl24715led.zip

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#50 Příspěvek od Heno »

dakujeme

Uživatelský avatar
Lubanec
Příspěvky: 460
Registrován: 08 led 2012, 01:00
Bydliště: Moravská Třebová

#51 Příspěvek od Lubanec »

Zdravím vás přátelé..Kamoš mi donesl sencor SLE 3211M4 se stejnou vadou jen nápis Sencor..Prosím vás,ten Bin soubor se musí nějak přejmenovat?Nebo je nějaký jiný postup,jak to začne samo načítat z usb soubor..?Díky
Jaj..To byla pecka..no joo..Kondenzátor byl nabitý(tudy proud jde)

Uživatelský avatar
anca1
Příspěvky: 99
Registrován: 17 pro 2009, 01:00

#52 Příspěvek od anca1 »

Zdravím všechny, uvědomuji si, že toto téma je již starší, ale třeba se to bude někomu hodit.
Před časem jsem měl s tímto TV (Sencor SLE 3210M4 black SE) stejné problémy jako spousta jiných
Také jsem nemohl za poškozený BIN najít náhradu. Obraz byl buď otočený nebo byly totálně rozházené barvy nebo TV vůbec nereagoval.
Mě pomohly až náplně FLASH stažené z polského fóra. A dají se spustit přes USB.
Pokud by měl někdo zájem, mohu poslat mailem.

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#53 Příspěvek od Heno »

Všetky náplne bin pre tento TV a podobné sa dajú použit pre flashovanie cez USB, ale súbor musí byť správne pomenovaný.

Uživatelský avatar
anca1
Příspěvky: 99
Registrován: 17 pro 2009, 01:00

#54 Příspěvek od anca1 »

Děkuji za info. Já se tímto zase tak moc nezabývám, takže se moc nevyznám.
Když jsem někde měnil nějakou FLASM, tak jsem ji vypájel a přepisoval v programátoru od Rayera. Takže ještě jednou díky za radu.

Uživatelský avatar
pida2000
Příspěvky: 34
Registrován: 19 říj 2014, 02:00
Bydliště: Uh Brod

#55 Příspěvek od pida2000 »

Dobrý den mám sencor SLE3210M4 každý rok tam spadne firware dvakrát to přehráli na záruku potřetí za peníze dá se televizor opravit aby fungoval stále jako stará tesla nebo bude každý rok porouchaný jeden opravář tvrdí že to umí mám to zkusit nebo ji rovnou vyvézt na sběrný dvůr abych za ty prachy co dám do oprav neměl novou tv

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#56 Příspěvek od mi-ro »

No když opravář tvrdí, že to umí, tak neváhej. Jen nevím, jestli ten SENCOR zvládne to co stará (TESLA?) nebo spíše OVP?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#57 Příspěvek od rnbw »

Mozo treba vymenit vadnu flash a nielen stale dokola do vadnej nahravat firmware.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od PotPalo »

Heno píše:Všetky náplne bin pre tento TV a podobné sa dajú použit pre flashovanie cez USB, ale súbor musí byť správne pomenovaný.
A to meno súboru je rovnaké pre všetky modely, alebo záleží od konkrétneho typu, a od konkrétnej náplne?
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#59 Příspěvek od Heno »

rnbw píše:Mozo treba vymenit vadnu flash a nielen stale dokola do vadnej nahravat firmware.
A možno konečne vymeniť kondíky...

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#60 Příspěvek od Heno »

PotPalo píše:
Heno píše:Všetky náplne bin pre tento TV a podobné sa dajú použit pre flashovanie cez USB, ale súbor musí byť správne pomenovaný.
A to meno súboru je rovnaké pre všetky modely, alebo záleží od konkrétneho typu, a od konkrétnej náplne?
To menu súboru závisí od typu cpu, ktorý je použitý. Logicky cpu istého typu má v sebe už od výroby čipu pevne dané aký že to nazov súboru má hladať v USB.
Takže je jedno aký model TV a aj značka a typ dosky je tam ak vieš, že majú rovnaký cpu, tak aj názov súboru bude rovnaký.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“