Serial Ve jménu vlasti

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Serial Ve jménu vlasti

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
S tímto seriálem jsem přímo fascinován nechce se mi čekat na další úterý na další díl který se jmenuje 13 hodin v Islámábádu (S04E10) nevite někdo kde bych si ho mohl sehnat? díky
Čím víc dál se snažím se učit tím poznávám že nic nevím

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#2 Příspěvek od stanimir »

V angličtině s titulkama na každém uložišti.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#3 Příspěvek od Wolfik »

ten seriál je naprostej bullshit

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Nika »

Naopak. Je to velmi dobré. Na ČSFD 88%, na IMDb 8,4. 5 sérií a šestá má jít v lednu.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#5 Příspěvek od Wolfik »

csfd je plný pseudointelektuálů hrající si na profi filmový kritiky...

Jinak Homeland jsem viděl jenom první sérii a stačilo

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#6 Příspěvek od MetalGod »

Longin: Naprosto souhlasím.
Von je strašnej problém udělat si vlastní názor :roll:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#7 Příspěvek od xsc »

Zato podpořit svůj názor tím, že ty druhé označím za pseudointelektuály, to je takové... Zemanovské :-)

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#8 Příspěvek od Wolfik »

xsc píše:Zato podpořit svůj názor tím, že ty druhé označím za pseudointelektuály, to je takové... Zemanovské :-)
opravím...myslel jsem většinu komunity na csfd.

Zkuste tam psát komentáře k filmům, být aktivní v diskuzích a po krátké době si uvědomíte, jak toxická komunita tam je.
Ebastlirna je proti tomu zlatá, tady se poslední dobou virtuálně řežou jenom 2-3 skupinky a hlavně jenom v OT sekci :D

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Nika »

Možná by bylo vhodnější napsat, že se ti to prostě nelíbí a nemetat taková plytká hodnocení.
http://www.imdb.com/title/tt1796960/awards

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#10 Příspěvek od Wolfik »

Jak někdo může dát takové ocenění seriálu, kde v hlavní roli je nějaká schizofrenní agentka? :D :D

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Nika »

Schizofrenní? Jsi doktor? Trpí bipolární poruchou. :roll:

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#12 Příspěvek od Wolfik »

ve filmu :D :D

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od markoni »

Už jsou další díly? kdesi jsem četl že už jsou nové další díly !!! díky

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#14 Příspěvek od Hill »

Asi trochu OT, ale tohle si neodpustím:
Longin píše:...Zkuste tam psát komentáře k filmům, být aktivní v diskuzích a po krátké době si uvědomíte, jak toxická komunita tam je....
Už jsem měl tu příležitost si mnoho hodnocení nejrůznějších filmů přečíst, dělám to na každém fóru, kde bych rád přispěl, ale rozhoduji se, jestli se zaregistruji, nebo radši nepřispívat. Na ČsFD mě nepřesvědčili k registraci. Tedy ne všichni, s asi šesti sedmi uživateli většinou souhlasím, jenže ti nepřispívají tak často. Je tam ale několik takových, kteří mě zcela odradili tím, jak si hrají na fundované filmové kritiky, povzneseni nad všechny a všechno, milion intelektuálních keců v takovém počtu příspěvků, jako by pětadvacet hodin denně nedělali nic jiného, než koukali na filmy.
Deset let jsem promítal v kině a za tu dobu jsem si udělal svůj názor na mnoho filmů, některé už mi stály za to vidět je tolikrát, že je znám nazpaměť, některé mi stačily dvakrát až čtyřikrát už v tom kině - a neoslovily mne. Ale to přece neznamená, že sepsuju celý film a ještě svůj názor budu vnucovat ostatním. On totiž skutečnou kvalitu těch filmů prověří čas. I na sobě jsem vypozoroval, že dobrý film mě oslovuje stále znovu, a nejen mě. Zato mě uráží podlézavost jedněch tvůrců divákovi za každou cenu, u dalších přemíra digitálních triků, hovořím zejména o filmech vzniklých za posledních asi 30 - 35 let. U mnohých jsem nepochopil, co tím tvůrci chtěli říci. Nebo mi to poselství zůstalo skryto. Jestli ale ti tvůrci měli vůbec co říci...
Ano, souhlasím s tím, že v té komunitě je nezdravo až jedovato, a že "ti nejmoudřejší" nepříjemně často intelektuálními kecy zakrývají vlastní nedostatečný rozhled. O to však jsou v hodnoceních tvrdší, jako by už nějakých pár filmů natočili, a dobře prodali. Inu, každý jsme nějaký.
Končím s OT a teď zpět k tématu.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#15 Příspěvek od Wolfik »

K Hillově OT:

Já na CSFD vedle pár známých čtu už jenom komentáře od verbala.

Věřte, že takové upřímné a trefnější komentáře jinde nenajdete. :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“