Thomson 25DG15ET

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

Thomson 25DG15ET

#1 Příspěvek od viliam »

Dobry den. Mam problem s tymto televizorom, po urcitom case si zacne sam uberat hlasitost az na nulu. Tlacidla som skontroloval, tie to nerobia, skusal som ich aj odpojit, rovnaka zavada. Zaujimave na to je to, ze tlacidlami na prepinanie kanalov menim mod AV! To iste aj na dialkovom ovladaci. Tipujem to na procesor.
Vdaka za vsetky vyjadrenia a komentare.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#2 Příspěvek od bumpkin »

Určitě bych nejdřív vyndal chassi,přádně ho očistil,případně bych skusil vyměnit paměť.

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#3 Příspěvek od Robosand »

Píšeš, že po určitom čase. Nápajanie procesora je v poriadku? Neklesne, resp. nestúpne pri prejavení sa závady? Môže to byť aj špatná filtrácia. Robo

viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

#4 Příspěvek od viliam »

Chassis som vybral, vyčistil a prekontroloval studenty. Pamat asi dnes vymenim a uvidim. Napatia su v norme, ellyty v napajani procesora som vymenil.

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#5 Příspěvek od Robosand »

Takéto situácie (myslím tým "po čase"), súvisiace s neštandardným chovaním procesora často spôsobuje impulzný zdroj! Robo...

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od gumickar »

Kdepak procesor, to by byla rarita. Vykudlej paměť, dej tam čistou a nastav sv S-modě. To že mění Av a Av-S je normální, to dělá vždy, pokud ti nelistuje programi, znamená to, že je paměť zablokovaná, což se velmi často stávalo.Procesor se občes taky podělá, ale tohle ten případ podle mě nebude Teda když nepomůže paměť, tak asi bude, ale tomu moc nedávám).

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od parez »

Dělal jsem to samé v pátek a dělali mi to koďany ve zdroji.Nemusí to ovšem bít ta samá příčina.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#8 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 17:17, celkem upraveno 1 x.

viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

#9 Příspěvek od viliam »

Televizor zatial ide bez problemov, bol vadný procesor (zrejme nejaký teplotne vratny jav).
Dakujem velmi pekne vsetkym za rady a pomoc. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“