Nabídky na Aukru 3 (odděleno, pokračujte zde, prosím)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#31 Příspěvek od starecd »

Když už jsme u toho, přišlo mě upozornění, že nemám doplněnou záložku informace od prodejce. To je mimo jiné ičo, adresu a sídlo společnosti, kontakt atd. Kolik jste toho uvedli o sobě vtéto "nové" záložce?
Bohužel prodej na Aukru není mojí hlavní podnikatelskou činností(přdpokládám, že většina je na tom stejně), pokud použiju dotaz prodejci(na to tam je), tak mi málokdo odpoví, při přihazování jsou jména skryta kvůli ovlivňování, ale co takoví "konůpci" viz příspěvek výše?
Co vy na to?

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#32 Příspěvek od starecd »

Client:44483176 (1)
LUYEN Dang Thi
Số 010 phố Hoà An,Cốc Lếu, thành phố Lào Cai
330000 Lào Cai

Tak to má trochu pokračování, borec mi napsal, že je smutný z toho, že koupil 3přehrávače, kde prodejci tvrdili, že jsou funkční a prý nejedou. To je tak, když "nerozumět česky" a taky si nezjistí nic o přístroji, co kupuje.
Můj odhad, nezajištěné lasery......

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#33 Příspěvek od starecd »

Když jsem podal žádost na Aukro o vrácení provize, odpověděli, že se musí vyjádřit kupující, ale to by musel komunikoval. Na můj dotaz proč má u přezdívky českou vlaječku mi bylo odpovězeno, že je přihlášen na českou doménu. Pokud vím tak Aukro už mají Poláci.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#34 Příspěvek od Mysteri »

Nepoznám to, ale nebude spojitosť vlajky v tom, z akého štátu je jeho IP adresa ? Podobne, ako generovanie krajiny napr. na čínskom Aliexpresse, kde hneď po kliknutí na tovar mi nabieha poštovné do ,,Slovakia", aj keď iba prezerám, ako anonym, stránku ?

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#35 Příspěvek od starecd »

Ne, na Aukru to tak není, mě štve to, že po mně chtějí abych si do části informace od prodejce pomalu dal i číslo bot. Ťaman přihazuje a pak nekomunikuje a kazí ostatním dražbu. Mně blokli prodej do doby než se kupující vyjádří a ještě si nemůžu přihazujícího prověřit, protože jména jsou skrytá.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#36 Příspěvek od Celeron »

Lidi zkoušel jste někdo tohodle prodejce ? Vypadá, že se tím živí, hodnocení skoro výborný, tvrdí, že má vše k odeslání ihned ale bohužel na dotaz prodejci ani na opakovaný dotaz a urgenci nereaguje. Přitom je v záznamu, že každý den na Aukru byl. Co si o tom myslet? Buď je to jen přenašeč krabic, co neumí odpovědět a nebo nechce mý peníze...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#37 Příspěvek od kejki »

V aukcích má telefon, není to jednodušší?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#38 Příspěvek od Celeron »

Jé, díky, nevšiml jsem si.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#39 Příspěvek od monterjirka »

Tak kdo ho vyzkouší jako první?
Také jsem si chtěl od něj něco objednat a ještě jsem to neudělal, protože jsem nedostal odpověď na jeden technický dotaz.

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#40 Příspěvek od Cowley »

Ja jsem takove veci, jak pise Celeron, kdysi odebiral od p. Svobody z Brna.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#41 Příspěvek od Celeron »

monterjirka píše:Tak kdo ho vyzkouší jako první?
Také jsem si chtěl od něj něco objednat a ještě jsem to neudělal, protože jsem nedostal odpověď na jeden technický dotaz.
Tak jsem mu cinknul, hrozně se omlouvá, dělá to po práci kde je před svátky od nevidím do nevidím. Na Eshopu taky blázinec, nestíhá. Na hromady emailu odpoví až nyní, když mu začala v práci vánoční dovolená. Odesílat bude asi až po Novým roce.
Ještě jestli to je pravda...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#42 Příspěvek od Celeron »

Cowley píše:Ja jsem takove veci, jak pise Celeron, kdysi odebiral od p. Svobody z Brna.
A je někde k mání?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#43 Příspěvek od Cowley »


Uživatelský avatar
almas
Příspěvky: 136
Registrován: 03 srp 2005, 02:00
Bydliště: cca Karviná

#44 Příspěvek od almas »

Co se týče prodejce : Lysonro - nakupoval jse 2x a bez sebemenších problémů,dodáno max 3.den po objednání.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#45 Příspěvek od elektrosvit »

Staré...ale co? :D

EDIT: Doplněny fotky. Jde o RFT Bernau/Nauen s méně obvyklou zelenou stupnicí.
Naposledy upravil(a) elektrosvit dne 26 pro 2016, 21:54, celkem upraveno 3 x.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“