Odlepený displej mobilu Sony

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

Odlepený displej mobilu Sony

#1 Příspěvek od stasek »

Dobrý den přeji, vnuk se na mě obrátil, jestli bych mu nemohl přilepit displej u mobilu Sony evolveo. Má sice na kraji prasklé i sklíčko, ale odklápí se skoro celý displej samozřejmě i s tím sklem. Jestli má někdo zkušenost, jak to přilepit zpět a čím. Jinak to normálně funguje, akorát je odlepený ten displej. Díky.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#2 Příspěvek od dj_Paul »

sony evolveo neexistuje

já takové drobnosti lepím tímto:
http://tmely-silikony-lepidla.heureka.c ... Gwod7GgPEQ

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Nikdy mě nezklamal Chemporén Extrem.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od stasek »

Díky, asi to zkusím vteřiňákem.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

S vteřiňákem musíš strašně opatrně- má tendenci zatékat. Když už nemáš nic jiného, tak alespoň použij gelový.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#6 Příspěvek od Kvicala_r »

Jenže vteřiňák většinou naleptá výpary i plasty okolo a ty zešednou. Nejlepší lepidlo, co sem zatím našel je UV. Dělá se s ním dobře a drží obstojně. Jen lepený materiál musí být průsvitný (alespoň jedna z částí).

Viděl jsem, že kluci lepili i digitizery UV gelem a pak šup s tím pod UV lampu na nehty.

Uživatelský avatar
wolfram
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2016, 01:00

#7 Příspěvek od wolfram »

Ja to vzdy lepim tenkymi pruzkami obojstrannej pasky po krajoch. Inak s tym sekundakom mam tiez podobne skusenosti, tie vypary to poskodia a vyzera to potom hrozne. A to uz ani nehovorim o tom ked to chce niekto znova odlepit.

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#8 Příspěvek od PC-maniak »

na lepeni lcd na sve misto mohu jen doporucit B-7000 lepidlo je primo k tomu urcene

je to pruhledne pruzne lepidlo

kdyz ti to nahodou ujede tak ho trosku nechas oschnout a prstem odtrhnes prejetim z mista kde byt nema.. po uplnem uschnuti to uz asi sundas jen fenem

do pouzitelneho stavu se to dostava do 5minut -- plne vytvrzeni je mam zato po 30min ale to uz si nepamatuju presne jak to bylo v navodu
Tomáš

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#9 Příspěvek od pepik9 »

Vteřiňákem jsem kdysi lepil "sklíčko" N3210. Nechal jsem to 1/2 nebo 3/4 hodiny vyvětrat, než jsem to nasadil. Ráno byla na displeji jinovatka a uprostřed otisk mýho prstu, kterýho pozůstatky jsou tam možná dodnes.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#10 Příspěvek od Kvicala_r »

Tak zubní pastu a jedeme. Kdysi sem bral rodičům N5110 (nej telefon, co sem kdy držel) a protože to bylo z druhé ruky, byl poškrábanej display a to fest. Šmrdlání kouskem hadříku s pastou během nějakyho seroše a po 3/4 hodině sklíčko jako nové. To leštění křemičitého skla už je jiná liga :lol:

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“