Ocenění 5.1 sestavy sony

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kOhm
Příspěvky: 177
Registrován: 30 srp 2015, 02:00
Bydliště: Brno

Ocenění 5.1 sestavy sony

#1 Příspěvek od kOhm »

Zdravím, dostal jsem Sony MS-835 5.1 sestavu.Jelikož je to až moc hlučné pro moje potřeby, tak budu prodávat.Nemám ale vůbec představu o ceně.Nevíte jakou hodnotu to může mít? Subwoofer je aktiv, jinak 100% stav.Subwoofer má dokonce ještě origo nálepku.Ty satelity jsou nějáké težké a z takové divného materiálu něco jako keramika.
Přílohy
ddfs.jpg
(47.71 KiB) Staženo 53 x

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#2 Příspěvek od Radovan_79 »

Hledej "sony pascal speakers".
Namátkou pár linků, stojí to tedy docela ranec, ale je otázkou, jestli se to prodá:
https://www.amazon.co.uk/Sony-SA-VE835E ... B0000AKKWX
http://www.ebay.com/itm/Sony-sa-ve835-p ... 2224746024
Šoupnul bych to na aukro za trojku a kdyby se to neprodalo, tak bych šel dolů. Spíš bych se toho ale nezbavoval, není to plastový šmejd a po čase se takové už třeba neseženou, nebo ne za rozumný peníz.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#3 Příspěvek od MetalGod »

kOhm píše:Jelikož je to až moc hlučné pro moje potřeby
Na to existuje volůme ;)
Jak ale psal Radovan, nezbavoval bych se toho.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
kOhm
Příspěvky: 177
Registrován: 30 srp 2015, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od kOhm »

Já vím, ale pro mě je to zbytečné :). Na filmy moc nejsem a co se týče hudby, tak mám radši jen stereo.Subwoofer má sice volume i přepínaní MUSIC a MOVIE, jenže s tím volume člověk pohne o 2mm a už to duní jak blbé.To by mě zajímalo, do jakého obydlí je to stavěné :D

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#5 Příspěvek od MetalGod »

Vodpor znáš? Pár jich na vstupu použij (pro každej kanál) ve funkci děliče a zcela jistě budeš spokojenej. Jenom myslet...
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“