Dnes slaví

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#16 Příspěvek od Neniu »

Hill píše: v dobré víře, že nebude zneužitý.
Marně přemýšlím, který vynález nebyl kdy zneužit člověkem vůči bližnímu svému a nijak mě žádný nenapadá.

Mimochodem, rubrika "Dneska slaví" by mohla být třebas i samostatná, nebo je to úplně pitomý nápad?
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

Neniu píše:...
Marně přemýšlím, který vynález nebyl kdy zneužit člověkem vůči bližnímu svému a nijak mě žádný nenapadá.
....
Pampersky... ?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#18 Příspěvek od helios »

Aj tie sa dajú. Nechaj ich použité v teple týždeň odležať a máš dokonalú smradovú bombu. :ass:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Z osobní zkušenosti s produktem zažívání mýho tehdá asi 3-měsíčního syna umístěným právě do takový Pampersky musím oponovat - vůbec není potřeba čekat na tejden "zrání", stačí využít aktuální stav okamžitě po použití. Ale dostupnost takový "zbraně" je silně časově omezená na dobu kojeneckýho věku zdroje takový "smradlavý pomsty"... A jen těžko bys obhajoval takovou zbraň třeba u Ministerstva Obrany ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#20 Příspěvek od xsc »

Při dobývání hradů se podobné zbraně užívaly běžně...

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“