Jak stáhnout album z xychtoknihy?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

Jak stáhnout album z xychtoknihy?

#1 Příspěvek od Yarda1 »

Po známém jsme chtěli, aby nám poslal fotky ze své svatby. Dnes nám volal, že je má v Albu na své stránce na xychtoknize. To album jsem otevřel, ale marně pátrám, jak to album stáhnout, abych si některé fotky mohl nechat ve fotolabu nechat vytisknout na papír. Můžete mne navést?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#2 Příspěvek od Neniu »

Pokud dobře vidím, tak celé album se stáhnout nedá, jen každý obrázek samostatně.

To uděláš tak, že na něj klikneš a on se zobrazí v okně prohlížeče a pak klikneš na "Možnosti". Následně si v otevřivším se menu vybereš "Stáhnout" a už to je.
Přílohy
Clipboard01.gif
Ksichtokniha
(249.57 KiB) Staženo 149 x
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
alj
Příspěvky: 110
Registrován: 10 čer 2016, 02:00
Bydliště: JM

#3 Příspěvek od alj »

Pokud cheš fotky tisknout, nech si je poslat v plném rozlišení. Na webu budou určitě fotky resamplovány na rozlišení pro obrazovku, které je pro kvalitní tisk fotek nedostatečné.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Habesan »

Jako staromilec jsem si nechal fotky z kamarádovi svatby předat na CD.
A možná se dočkám i DVD s videozáznamem.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“