NVR Escam N6200 síťový rekordér

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

NVR Escam N6200 síťový rekordér

#1 Příspěvek od badoch »

Zdravím,
hledám někoho kdo by dokázal poradit. Bojuji s tím už dost dlouho ale nejsem schopen rozchodit nahrávání na USB.
Ono by těch otázek bylo asi víc, a nemám to pro žádné výdělěčné účely, ale pouze pro monitorování svojeho domku a psa a rozšíření obzoru.

Jedná se o Escam n6200
něco je zde: http://mysku.ru/blog/china-stores/28719.html
Přílohy
11.jpg
(19.74 KiB) Staženo 610 x

Uživatelský avatar
vitanek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2015, 02:00
Bydliště: Zlínsko

#2 Příspěvek od vitanek »

mám doma něco podobného - vpodstatě tu samou krabičku, jen ten můj model je 8kanálový - s nahráváním na USB problém nemám, co konkrétně dělá problém?

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#3 Příspěvek od bu2520 »

tak jsem si zadělal na problém. Nešlo mi nahrávát ani na USB ani na disk. Nespouštěla se detekce MOTION , ale ručně nahrávat šlo. Provedl jsem atualizaci Firmware a od té doby pouze modrá startovací obrazovka. Zkusil jsem recovery nástroj , ale beze změny. Je vidět podle LEDky na USB flashce, že cca půl minuty běhají nějaké data, potom problikne startovací obrazovka a na ní to zůstane pak už se nic neděje.
Což o to uměl bych se zřejmě připojit přes sériové rozhraní, ale sehnat nádivku a jak jí tam nahrnout to nemám ponětí.
No jasně co by člověk chtěl za tisícovku, ale když už mám levnou kameru od Escamu kterou seriózní výrobci neznají a mám to jen na přehled co se děje u branky.

Uživatelský avatar
vitanek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2015, 02:00
Bydliště: Zlínsko

#4 Příspěvek od vitanek »

s opravou asi přímo neporadím, ale to NVRko prodává více čínských "firem" není nutné tedy hledat firmware (nebo postup) přímo od escam, ale stačí najít něco pro 4ch Mini NVR, zběžně jsem napsal do google 4ch Mini NVR Recovery a vyběhlo mj tohle. http://www.hkvstar.com/technology-news/ ... oting.html

každopádně dej vědět jak jsi dopadl, taky zvažuju upgrade firmware

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

ten odkaz znám, tu recovery flešku jsem zkoušel s výše uvedeným výsledkem . Jinak mám 8 kanál.

Uživatelský avatar
vitanek
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2015, 02:00
Bydliště: Zlínsko

#6 Příspěvek od vitanek »

hm jak říkám, asi moc neporadím, ale zkusil bych ještě postupy popsané tu: https://ipcamtalk.com/threads/what-is-t ... dates.676/

případně na youtube, pokud zadáš "MiniNVR serial" tak jsou tam postupy jak zprovoznit to seriové rozhraní

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#7 Příspěvek od bu2520 »

přes síť se k němu nedostanu, sériové rozhraní bych mohl zkusit, ale nemám bin , každopádně dík za poslední odkaz

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“