Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#16 Příspěvek od petrfilipi »

Tak zvířě jsem tatím nechytil, ale zkoušel jsem vyhledat "nefunkční". Našlo mi to mraky funkčních věcí. Super. Tak jsem jim to napsal jako připomínku.
Připadá mi to jako před lety, kdy Poláci změnili vzhled a nebylo možné pořádně dohledat, kdy aukce končí, případně odkud je prodávající. Snad se to nějak upraví.
Ale s rychlostí já problém nemám a spíše si říkám, jak rychle to běhá.

Petr

Uživatelský avatar
AlesALF
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2010, 01:00
Bydliště: mezi HK a JC

#17 Příspěvek od AlesALF »

Tak nevím, ale přijde mě, že mi vyzmizikovali zustatek na učtu aukra, nebo se to automaticky maže samo. Sice blbá stovka, ale skusím jim ještě napsat.
A co u Vás, vše v pořádku ?

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#18 Příspěvek od stanimir »

Taky mi zmizel zůstatek na účtu. Už jsem psal na podporu tak jsem zvědavej jak se s tím poperou.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od PavelFF »

Tak jsem si cvičně založil pokusnou aukci, abych ověřil, jestli vložená velká fotka se bude taky zobrazovat tak nesmyslně malá, když okolo fotky je plno bílé plochy. A ono jo. Fotky předmětů jsou zbytečně malé.

A jako bonus se zdá, že mou cvičnou aukci nejde odstranit ze seznamu "Plánované". Tlačítko tam sice je, ale nic se neděje, ať zmáčknu "Zrušit" či "Odebrat".

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#20 Příspěvek od petrfilipi »

Tak jsem je s tou rychlostí přechválil. Včera v 5:57 jsem si změnil heslo (naštestí na to samé, jaké jsem měl předtím) a až v 22:23 mi o tom přišla emailová zpráva (která má čas 19:58 ). To samé s dotazem prodejci - dotaz podán v 6:25 a email s kopií přišel v 22:28 (čas v mailu 20:00).
Na účtu jsem měl -17Kč - tak jsem platbou přes kartu u ČS poslal v 6:05 včera 50Kč - doteď mám -17Kč.

Petr

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#21 Příspěvek od masar »

A také ti v té potvrzovací zprávě o změně hesla uvádí IP adresu tvého PC 10.9.33.4 ?
:wink:

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#22 Příspěvek od petrfilipi »

Ano, "Heslo bylo změněno 03.08.2017 05:57 na PC s touto IP adresou: 10.9.33.4".
Přitom "desítková" síť je obecně určena jako privátní. Podobně jako síť 192.x.x.x.

PF

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#23 Příspěvek od masar »

Tak čekám na zprávu ve smyslu "...přéčinou byla elektrónka E-13 z našeho podniko Katoda Olomóc..."
Slíbili do 72 hodin.
:wink:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Oni tu desiatkovu siet zjavne pouzivaju interne, napr. medzi load balancerom a servermi. A maju to trochu nedorobene...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Jenys »

Tak si budeme k sakru zase muset zvykat na něco nového. Ve vyúčtování mám -2Kč a mám dojem, že jsem před tím uhradil vše v pořádku. Takže těch nesrovnalostí tam bude hafo. Jinak mi tam chybí složka Oblíbené a pak musím pracně hledat to co mám jako prioritu. Snad to brzy doplní.
Jinak vzhedově to celkem jde, tak uvidíme dál :roll:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#26 Příspěvek od elektrosvit »

Heslo jsem měnil hned ve středu, potvrzovací zpráva přišla až dnes. Zmiňovaná IP adresa 10.9.33.4 je v ní rovněž uvedena. Dnes se mi stránky načítají rychleji. Pak jsem si ještě všimnul, že pokud je u aukce jen jedna fotka, nejde na ni kliknout. Když jich je tam víc, tak to jde, ale zůstanou pořád malé. Snad to ještě vylepší.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#27 Příspěvek od starecd »

Někdy se dalo dobře koupit v elektru-poškozené, teď to rozpajcovali na 13rubrik, nechápu proč.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#28 Příspěvek od Achab »

Taky to mám značně pomalejší (FF a Win XP). Heslo šlo zadat původní, potvrzení aktuálně chodí tak do minuty. Udaná IP shodně 10.9.33.4.

Jenom nevím co s tím zadáním ověření "Matka za svobodna" - není to povinné ale při dalším přihlášení požadavek vyskočí znova. Píšou k tomu něco o ověření občanského průkazu. Zdá se mi riskantní takové údaje poskytovat.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#29 Příspěvek od starecd »

Ověření chtějí jen když trváš na původním heslu. Pozitivní je, že vrátili hodnocení od prodejce.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#30 Příspěvek od Achab »

Heslo jsem ponechal původní. Teď jsem zkusil zadat vlastní jednoslovné ověření, které nepřipomíná žádné jméno a prošlo to.
Ale nevím jestli to akceptuje jakýkoliv blábol nebo kombinace s číslicemi. Jestli kopii OP nevyžadují jenom při změně ověření, nebo nové registraci. Určitě není vhodné to ověření zadávat neuváženě.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“