central

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
pepole

central

#1 Příspěvek od pepole »

Neviete niekto poradit s lacnym vysielacom a prijmacom,ktory by pracoval v dovolenom pasme?Chcem si vyrobit ovladac zadnych dveri na Favo(len na odomknutie),a nemozem si dovolit vyhodit 800sk za central na piate dvere.Stacil by prijmac s vystupom na rele,ktore by zoplo nejaky el. motor.Za rady vopred dakujem.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#2 Příspěvek od jandu »

Nevyhodíš 800, ale 500 a pridáš mnoho práce a budeš to oživovať s problémami a nakoniec to nebude dobre slúžiť. Nebudeš mať ISTOTU, či máš zamknuté, alebo odomknuté. Ja tých 800 Sk nevidím tak drahé - aj keď existujú na to určené moduly V/P, je s tým dosť práce a ak nie si dosť zbehlí, Tak investuj do istoty. Určite sa to vyplatí!!

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#3 Příspěvek od galjo »

Niektoré centrály sú stavané na ovládanie kufra, len sa to nezapájalo. Zisti si ako máš stavaný centrál... a potom len motor treba dokúpiť.

Uživatelský avatar
souba
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2005, 01:00

Předmět

#4 Příspěvek od souba »

Pokud máš centrál kup motorek jak radí Galjo připoj k centrálu a není co řešit.
U svého Favorita jsem to řešil před rokem tímto způsobem.
Motorek originál na Favorita ,šrouby. táhla vše za 200 kč. jsem bez problémů namontoval na páté dveře a připojil k motorku zadních levých dveří.
Funguje OK.

Pokud nevyzkoušíš nedělej předčasné závěry!

pepole

central

#5 Příspěvek od pepole »

To je ten problem ze prave central nemam.Ked som sa pytal jedneho mechanika u nas v meste tak mi povedal ze central mi moze objednat,ale stal by 1500sk.Ja si nemozem dovolit viac ako 500sk.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#6 Příspěvek od galjo »

ked nebudeš dlho rozmýšlať tak je Akcia týždna - http://www.avelmak.sk/index.php?lm=688& ... icle=28599
Univerzálna sada centrálneho zamykania určená pre 4 dverové automobily. Dá sa namontovať do každého automobilu. Obsahuje kompletnú kabeláž, 4 motorčeky (+ konzoly a tiahla) a centrálnu jednotku.
Cena za 1 ks: 499.00 Sk

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od stepa »

galjo píše:ked nebudeš dlho rozmýšlať tak je Akcia týždna - http://www.avelmak.sk/index.php?lm=688& ... icle=28599
Univerzálna sada centrálneho zamykania určená pre 4 dverové automobily. Dá sa namontovať do každého automobilu. Obsahuje kompletnú kabeláž, 4 motorčeky (+ konzoly a tiahla) a centrálnu jednotku.
Cena za 1 ks: 499.00 Sk
LOL to je akce...u nas se tohle prodava za 380Kc(ta z avemaku po prepoctu za 420)

ale to nemeni nic na tom ze to kolega levneji nesezene

pepole

central

#8 Příspěvek od pepole »

Ale ja nepotrebujem central na 4 dvere,ten mame.Ja si chcem zohnat (popripade vyrobit)len dialkovy ovladac na zadne dvere.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

Re: central

#9 Příspěvek od stepa »

pepole píše:Ale ja nepotrebujem central na 4 dvere,ten mame.Ja si chcem zohnat (popripade vyrobit)len dialkovy ovladac na zadne dvere.
a tohle je co? si z nas delas srandu??????????????????
To je ten problem ze prave central nemam.Ked som sa pytal jedneho mechanika u nas v meste tak mi povedal ze central mi moze objednat,ale stal by 1500sk.Ja si nemozem dovolit viac ako 500sk.

pepole

central

#10 Příspěvek od pepole »

Ja si srandu nerobim,tym prvym za 1500sk som myslel central cisto na zadne dvere.sorry

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#11 Příspěvek od galjo »

nuž ked nevieš čo chceš ?? tak potom čo ?... v tretej položke som písal niečo a to asi potom ozaj si robíš srandu ......

pepole

central

#12 Příspěvek od pepole »


Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

Re: central

#13 Příspěvek od stepa »

pepole píše:A takto by to mohlo fungovat? http://www.chrudim2000.cz/tuning/elektr ... kufr_2.htm
priste napis celou adresu...byva dobrym zvykem zkontrolovat funkcnost,kdyz to sem davas

fungovat by to mohlo, popis pro lamu (i elektrotechnicky)

pepole

central

#14 Příspěvek od pepole »

Sorry nestihal som...

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“