Zrušení politických vláken a PL repostů na EB - ANKETA

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Viz obsah příspěvku

Souhlasím
93
87%
Nesouhlasím
14
13%
 
Celkem hlasů: 107

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#91 Příspěvek od Achab »

masar píše:...počínaje mojí reakcí na Achabův příspěvek se všechny moje odpovědi týkají pouze toho, jest-li "hodnost" za nickem má nebo nemá význam pro motivaci členů k "zasírání" fóra.
Jistě ne pro všechny, ale pro některé jedince je dosažení té "hodnosti" motivací k "výrobě" příspěvků. K rychlejšímu dosažení je pak dobrý každý příspěvek bez ohledu na obsah - ani to nemusí být politika.

Hill to v podobné diskusi výstižně nazval "Příspěvek za každou cenu."

Co se týká navrhované "politické sekce" tak přece stačí, aby měla podobné nastavení jako koš, kde se smazané příspěvky odečtou automaticky. Osobně bych nějaké opatření zavedl i pro netechnické SMS, je to naprosto stejná "výrobna příspěvků." Uživatel už pomalu nemusí sledovat sdělovací prostředky - všechno je nacpané na Bastlírně.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#92 Příspěvek od masar »

Achab píše:Jistě ne pro všechny, ale pro některé jedince dosažení té "hodnosti" motivací určitě je...
Ano, je možné, že se někdo takový vyskytne. Ale myslím, že se většina dokáže povznést jak nad hodnocení "hodnosti" vlastní, tak i nad hodnocení "hodnosti" každého druhého.
Mně vůbec nevadí, že má BOBOBO hodnost "Team boss". A nevím, proč by zrovna tohle mělo kohokoliv odrazovat od účasti ve fóru, jak naznačil sinclair. Motivací pro účast v diskusích jsou přece témata, nikoliv "hodnosti". Pro mě je "hodností" hlavně odborná úroveň a vyjadřovací schopnost účastníka diskuse, kteréžto "parametry" hodnotím sám na základě svých znalostí a zkušeností a myslím, že to tak dělá prakticky každý.
O ne/významu "hodností" tu panuje shoda. Proto nepřikládám těmto "šaržím" žádný širší význam, než pouhého označení počtu příspěvků daného uživatele. :wink:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#93 Příspěvek od sinclair »

masar píše:
Achab píše:Jistě ne pro všechny, ale pro některé jedince dosažení té "hodnosti" motivací určitě je...
Proto nepřikládám těmto "šaržím" žádný širší význam, než pouhého označení počtu příspěvků daného uživatele. :wink:
Jinými slovy - je Ti vcelku u prdele, jestli je jeden TeamBoss odborník a druhý TeamBoss jen pouhý politruk a tapetář?
Proč to hodnocení tedy nezrušit, jestliže má význam mnohem menší, než symbolický?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#94 Příspěvek od masar »

Ano, sinclaire, je mi to jedno. :wink:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#95 Příspěvek od p32 »

Ano, mě taky. Není to žádné hodnocení vlastností přispěvovatele, ale jen vyjádření počtu jakýchkoliv příspěvků.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#96 Příspěvek od sinclair »

A o čem tady Mysteri a já od začátku píšeme?
Že boban a ještě pár lidí včetně mě, co jsme se nechali vyprovokovat, naprosto zdegradovalo a zprznilo informativní systém, který tu až donedávna docela dobře fungoval?
Není doprdele jedno, jestli napíšu, že je boban moderně napsáno zassraný placený troll, anebo postaru a mnohem hůř politruk?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#97 Příspěvek od EKKAR »

Hele, Leošu - BACHA! Já jsem taky tady jednomu bejvalýmu začal říkat "soudruhu" přesně podle toho, co si sám o sobě zveřejnil na svým trucwebíku v rubrice "CV" - a ten k0k0t drevený plechom obitý mě za to málem zažaloval ...!!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#98 Příspěvek od ZdenekHQ »

Chvíli beru EB jen přes nakouknutí a už je zas mela. To vlákno mělo být zamknutý už ve středu, ale já měl jiný starosti. Jsou věci, který nejdou moc předpokládat.

Výsledek hlasování je jasnej, tady LOCK, a nezlobit. Výsledky voleb už taky znáte, takže se dá předpokládat daleko náročnější debata, než před volbama. Teď bude teprve mela...

LOCK.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“