Překvápko ceny

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

Překvápko ceny

#1 Příspěvek od TAKJAN »

Dejte 1ks do košíku a přejděte do něj https://eletur.cz/dratovy-detektor-lpg- ... vych-plynu
Jinak tohle předpokládám funguje https://www.easyduino.cz/Detektor-LPG-M ... n-d155.htm

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Co je na tom divného, nemají zájem o malé objednávky. Nelíbí se ti cena?.. tak neber a kup jinde, prodejců je až až.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#3 Příspěvek od serviceman »

Za chvíli mi k tomu nabídli slevu 100.
Přílohy
2017-11-09_17-55-13.png
(36.47 KiB) Staženo 20 x
2017-11-09_17-59-46.png
(8.98 KiB) Staženo 18 x
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

"Nechci slevu zadarmo!"
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#5 Příspěvek od TAKJAN »

Trošku mne to překvapilo, ten nárůst je extrémní. No nic

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Proste nechteji prodavat beznym lidem. Neustale otravuji s priblblymi otazkami, objednavaji blbosti a pak to vraci, pakarna s EET atd. To vsechno stoji prachy ktere si jako koncak musis zaplatit.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Ale kdeže, stačí si přečíst dodací podmínky. Nikdo nikoho nenutí nakupovat, když to má v obchodě.

"Při nákupu v elektronickém obchodě ELETUR.cz či ELETUR.sk bude při objednávce bez vyplněného IČ účtován manipulační poplatek 199Kč bez DPH (240Kč s DPH), tento poplatek se nebude fakturovat při osobním převzetí (objednávka bude editována před vystavením faktury)."

apod.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#8 Příspěvek od TAKJAN »

Tak ať dají cenu rovnou dvojnásobnou, tím se dostanou ve vyhledávání dozadu a nebudou je lidi otravovat. Jejich cena je nejnižší, to snad vidí. Nebo ať se prezentují jako velkoobchod.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

Jistě, máš pravdu, ale o to tady na začátku asi nešlo, že? :wink:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#10 Příspěvek od termit256 »

Myslim ze to je prevazne velkoobchod. Pokud dodavaji na ico firme nebo zivnostnikovi, neresi plno kravin typu pulhodinovy telefonat o tom "kam zapojit ten zlutej drat, ceske navody a milion dalsich kokotin ktere si jako "prava zakazniku" koncaci vydupali. Vsechno proste neco stoji, tak uz si to konecne uvedomte az vam zas bude u voleb nekdo slibovat hory doly.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od jezevec »

termit256 píše:... Vsechno proste neco stoji, tak uz si to konecne uvedomte az vam zas bude u voleb nekdo slibovat hory doly.
Neuvědomí si to! Slyšel jsem několik lidí, jak se tetelili radostí když zavedli EET těm "zlodějským hospodským" co si létali na dovolenou soukromým tryskáčem.
Myslíš, že něco pochopili, když jsem se snažil jim to vysvětlit?

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#12 Příspěvek od sinclair »

Nepochopili vůbec nic a nechápou, co se stalo ještě ani dneska - přestože vidí, co se děje.
Hlavně, že už ty frajeři z Ano vymysleli bič na ty zlodějský podnikatele, mámo. Podej mi z lednice lahváč. A sedni si, dyk tě nikdo nehoní.

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od petus »

U soselectronic je to stejné, pokud máš objednávku pod 500Kč, prostě ti tam přirazí 150Kč. Nevidím na tom nic špatného. Když se ti to nelíbí, nakupuj jinde.
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#14 Příspěvek od sinclair »

Tadyhle máte celkem výživně demonstrovaný "čínský vývoj, pokrokové technologie a špičkové čínské vědce a výzkumníky".
NIKDY, až dodnes se nezmohli nikdy na nic jiného, než lepší či horší pajcování něčeho, co už někdo z Ameriky či Evropy vymyslel.
Až zas bude někdo vychvalovat až do nebes ty špičkové rejžácké procesory a všecko okolo, tak ať nejprv popřemýšlí, jestli je možné, že něco podobného vymysleli sami.
Za svůj život jsem se už potkal se spoustou rejžáckých výrobků, co byly okopírovaný tak důkladně, že i s původními chybami, které tam nechtě nasázel někdo jiný při vývoji.
http://www.seznam.cz/r/http%253A%252F%2 ... -internetu

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“