Sledování TV.cz

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Sledování TV.cz

#1 Příspěvek od dvorak »

Máte někdo zkušenost z poskytovatelem Sledování TV. cz ? Pokud tomu rozumím, funguje to pouze přes Internet, není potřeba sat. zařízení.
Zajímala by mne kvalita HD vysílání na televizoru připojeném přes příslušný settopbox. Základní měsíční poplatek je 199 Kč, ale bez programů HBO. Ty je možné objednat zvášť. Děkuji.

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od petus »

Já ho měl asi 2 roky.
Ano, funguje přes internet, sleduješ to buď přes prohlížeč nebo jako stream na VLC.
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#3 Příspěvek od kokun »

Základ "sledovanitv.cz" mám od svého poskytovatele internetu v ceně (dává ho k tarifu Speed 50 a 100 - mám Speed 100 za 303,-/měs.).
A poněvadž máme "chytrý tvp" (Panasonic TX-L39E6EK), tak nepotřebujeme ani externí STB - ovládáme přímo DO od tvp.
V základu je těch programů ve skutečnosti 58 (včetně např. některých polských, rakouských a rovněž "akvária a krbu") - všechny ovšem jen v SD.
Je zde např. i ORF1, který nelze jinak přijímat ani přes SAT (pouze v příhraničí přes DVB-T2).

HD programy přijímáme nejen přes SAT (DigiTV, příp. Skylink - když si ho zaplatím :lol: ), ale taky přes NET:
Rovněž jen základ "T-mobile TV" má dcera ke svému tarifu v ceně - je to 54 programů, z toho 16 v HD (některé jsou duplicitní s SD!).
Příjem "HD-éček" jak-kdy - někdy (většinou) bezproblémový, jindy (hl. v "prime-time") se seká - potom přepínáme na SD, příp. na jiný (SAT, DVB-T?!) program.
K oběma iNET televizím lze přikoupit další balíčky, ale zatím nebylo třeba - mám "plný kotel" od DigiTV :wink:

Před třemi lety jsem měl poskytovalete NETu od O₂ (NET VDSL-24Mb/s + 300min. volné volání jen na "pevné linky", ale nebylo komu 8O ) a rozhodoval jsem se pro O₂TV (tlf. digit. ústřednu mám 300m od baráku). V té době jsem sondoval možnosti. Měli to jedni známí, ale jen v SD (na CRT telku) - já jsem stál před rozhodnutím, zda do toho jít.
Nwm, co mě "zrovna osvítilo", že jsem do toho nešel - po cca ¼ roce O₂ svou TV "výrazně vylepšil" (rozumněj: zdražil a z hafo pův. balíčků zůstaly jen 3 !!!). Když pak ještě (do roku) "vylepšili" i pevnou linku, tak (po doběhu "autoprolongace") jsem jim dal ahoj :hola: (zrušil komplet O₂ !!!) a šel "do právě zřizované optiky".
Řekl bych, že jsem neprodělal. Z pův. ceny 525,-Kč/měs. (po všech slevách a s vázaností na 12měs. - bez vázanosti: 750,-NET + 120,-volání300 !!!) - jsem získal za lepší cenu "lepší NET" (vč. těch bonusů a bez vázanosti !!!) :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od drabek06 »

Zeptej se toho Tvyho ISP, zda by Ti to nemohl pustit v HD. Služba jako taková to umí :wink:

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“