dneska je nového

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#16 Příspěvek od Neniu »

konosuke píše:(to ovšem neplatí o bastlířkách z EB jakkoliv je jich tu poskrovnu ale nějaké jsou)
Posledmí dobou ani moc ne. Spíše si myslím, že vůbec.
patrikvarga píše:Príde opitá žena domov a nadáva manželovi:
Ja ťa hľadám po všetkých krčmách, a ty tu vysávaš a umývaš riad.
Tak to se u nás asi nikdy nestane :D :D :D
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#17 Příspěvek od sinclair »

Ale tak Anička občas zajde /někoho zjebat/, když zrovna položí letovačku či vařečku :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#18 Příspěvek od konosuke »

no jo, to jo...vzácná výjimka, ostatní vaří, pečou, perou, žehlí a tak podobně
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#19 Příspěvek od Neniu »

konosuke píše:ostatní vaří, pečou, perou, žehlí a tak podobně
Je ovšem otázkou, co by dělali, kdyby vařit, péct, prát, žehlit a ta podně nemusely ;-)
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#20 Příspěvek od sinclair »

Tak jsem přesvědčenej, že třeba Anička by zajela do kumbálu a půl dne nedala letovačku a měřáky z ruky. Když to baví, na čas se nehledí - znám to hodně dobře.
To jsem takhle za večer, celou noc a ještě kus rána postavil 4 různý verze té nejmenší SPS50 a ani jedna nechodila, jak jsem chtěl. Tak jsem se šel trochu prospat a odpoledne jsem jednu z nich "od voka" poupravil - a šla jak z praku.
Nebyl problém za noc i třikrát předělat přední panel a něco několikrát předrátovat. Když je chuť, tvůrce se těší na výsledek a baví to, jde udělat hrozně moc věcí a dobře.
Ženský - bastlířky, jakkoliv je jich tak málo, že by na prstech jedné ruky spočítal, to mají s rodinou a třeba anti-tech chlapem nesrovnatelně těžší.

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#21 Příspěvek od Neniu »

sinclair píše:Když to baví, na čas se nehledí - znám to hodně dobře.
Tak to já taky :)
sinclair píše: Když je chuť, tvůrce se těší na výsledek a baví to, jde udělat hrozně moc věcí a dobře.
To je také pravda, někdy se nestačím divit, co všechno se povede. A nebo také "povede", ačkoli to se naštěstí neděje tak často.
sinclair píše:Tak jsem přesvědčenej, že třeba Anička by zajela do kumbálu a půl dne nedala letovačku a měřáky z ruky.
No třeba se k tomu také vyjádří. Ale možná ji baví to žehlení, praní a tak podobně. A ve volném čase pod pseudonymem píše do PE nebo na EB ;-)
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#22 Příspěvek od lesana87 »

Neniu píše:Ale možná ji baví to žehlení, praní a tak podobně.
No ty vole, to určitě. Mám spoustu času na bastlení, protože nežehlím, neuklízím a peru a vařím jen v nezbytném množství. A hlavně se mi nemotá pod nohy nějakej ten chlap nebo dokonce děcka.

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#23 Příspěvek od Neniu »

lesana87 píše:No ty vole, to určitě.
Mue hehe :-D
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#24 Příspěvek od Atlan »

Tak neviem ale nezdasami zeby ta pece o potomka bola cisto na zene. Aj muz ta coto moze pomoct. Ked nebuduje krb.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#25 Příspěvek od gepard »

lesana87 píše: No ty vole, to určitě. Mám spoustu času na bastlení, protože nežehlím, neuklízím a peru a vařím jen v nezbytném množství. A hlavně se mi nemotá pod nohy nějakej ten chlap nebo dokonce děcka.
:lol: :lol: Pěkně ty... :lol: Plně ti rozumím ... :lol: Za reakci ti dávám 100 bodů. Jsme na tom skoro stejně (u mě s tím rozdílem, že sem a tam teda někdy i žehlím, neperu - pere pračka, nevařím a sem a tam i něco uklidím ... jo a "nemotá se mi pod nohama nějaká ženská"). :lol:
-- Gepard --

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“