VIZ CAR CAMREA nejde obraz

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

VIZ CAR CAMREA nejde obraz

#1 Příspěvek od Kaca »

Zdravím Vás!
Jéžíšek mě nadělil tuhle kameru: https://www.mediashop.cz/produkt/viz-ca ... mera/560/3 a já ji radostně zprovoznil. Zkusil jsem nahrát pár vteřin doma v místnosti. Když jsem ale chtěl záznam přehrát tak šel obraz tmavě ale zvuky z toho lezly. Jinak stránky MENU v normálu. No, potom jsem ji chtěl znova zapnout ale na displeji už jen podsvícení. Z reproduktoru je slyšet slabě zvuk z přehrávání ale to je vše. Zkoušel jsem to bez karty, zkoušel jsem vyjmout baterii a po cirka deseti minutách opět vložit a kameru zapnout ale stav se nezměnil. Vím že to není žádnej unikát ale sakryš, na poruchu trochu brzo. Takže jsem psal Ježíškovi mejla s tím co se dějě a že bych to nejraději vrátil a připlatil si za lepší. Nicméně se chci prosím zeptat jestli se s touhle situací někdo z Vás už také setkal a pokud ano tak jak jste to řešili?
Děkuji a s přáním krásných svátků! Kaca

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Záleží na tom, jak ji navrhli, jak ji vyrobili, jak ji skladovali a jak ji přepravovali. Jednoznačně bych to reklamoval.
Mám zase nepěkný zkušenosti s mobilama - brácha si koupil vodotěsnej, chtěl pod vodou něco vyfotit a ukázalo se, že moc vodotěsnej není. Taky jsem měl rozdělanej mobil, kterej v zimě přestal pro cínovej mor fungovat. A mně se stalo, že mi u současnýho v kapse, kde mobily tahám od 99. roku, při podřepu křuplo dotykový sklo, jak byl měkkej :?. Naštěstí funguje bez potíží. Na to, že to není lacinej shit za dvojku, ale osmijádrovej s 5" FHD displejem (tedy žádnej obr), bych čekal trochu jiný mechanický vlastnosti.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“