Příroda a jádro

Tady si vyzkoušejte tvorbu témat a použití bbkódů, tagů, upload fotek

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#16 Příspěvek od JiriTom »

Klid, reaguješ tedy brzy. :wink: No a v podstatě potvrzuješ to, co jsem napsal... :) Tedy o těch rusech na letišti a plechu, který se dělal kvůli nim. Byly tam naražené ocelové skoby a na nich navařené plechy.
O EDU jsem napsal to, že v té době EDU ještě neexistovala, tak nepiš kraviny ty...

Jinak podrobnosti o rusech nevím, já jsem s nima na chlastačky nechodil, jako někteří... O plesu a praporu nevím nic, v tom jsi borec ty...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#17 Příspěvek od fredis »

JiriTom píše:Potvrzuji, byl jsem tam tehdy. Byly tam navařené ocelové plechy směrem k letišti Náměšť... :roll: Jádro tam ale ještě nebylo...
Na tom letišti byli rusi...
Co je to tehdy?! To je totiž podstatné! Plechy navařené nikdy nebyly, možná v něčím snu.. A už vůbec se tam nedávaly kvůli rusům. Odkud ty 🤐 bereš? Ti tam přistáli v šedesátém osmém a byli tam pár týdnů, možná nějaký měsíc... Jako na všech letištích tehdejší ČSSR s výjimkou Milovic.Plechy se instalovaly hodně roků později kvůli něčemu jinému a ne kvůli rusům. Ti byli v době instalace dááávno pryč...Reagovat jsem musel, taková snůška lží a polopravd se nedá jen tak přejít.O EDU a plechách zase blouznil radielectrum, to vím. Když podrobnosti o rusech nevíš, tak tu nepiš kraviny! Já s nima taky nechlastal, ale o PLESU a LP něco vím, na rozdíl od různých chvástalů.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#18 Příspěvek od JiriTom »

Na podzim roku 1968 jsem tam byl a ty plechy tam byly. Ty jsi tam byl kdy ?
Tvoje mentorování napříč fórem mě nebaví... Tak bye...

Zamčeno

Zpět na „Na vyzkoušení“