Octávia dálkový centrál

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FandaB
Příspěvky: 11
Registrován: 09 lis 2006, 01:00

Octávia dálkový centrál

#1 Příspěvek od FandaB »

Ahoj lidi. Chci zadělat do Octávie r.v. 98 dálkový centrál. Auto už má centrál originál z výroby chci dodělat pouze dálkáč. Tak sem si řekl, že se optám odborníků (myslím proč něco vymýšlet když už je to vymyšlené) Chtěl bych jen aby jste mi někdo doporučil už vyzkoušený výrobek, který mi tam bude na 100% fungovat. Abych si něco nekoupil a bylo mi to k ničemu. Jo a taky abych si na to nemusel brát hypotéku. Díky za typy.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Kup si originální přijímač DO i s vysílačem, který výrobce montuje jako standart a nešpekuluj nad tím - je to jen krabička, která se připojí ke stávajícímu centrálu, bere z něj šťávu a po dalším drátu mu dává povel k otevření nebo zavření - celou funkci příjmu, čtení a ověření kódu dělá sama...
Dřív to mělo cenu, v době plovoucích kódů a profesionálních zlodějů se skenery je bezpečnější vzít tovární výrobek s jistým stupněm bezpečnosti a záruky - má to vliv i na případnou výšku náhrady od pojišťovny, pokud Ti tu káru někdo čórne...
Přesnější radu Ti dá kterýkoliv zástupce Džáblotronu - nejbližšího k sobě zjistíš na www.jablotron.cz .
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
FandaB
Příspěvky: 11
Registrován: 09 lis 2006, 01:00

#3 Příspěvek od FandaB »

Něco konkretnějšiho by jste mi poradit nemohli prosím. Dík Určitě už to tu někdo páchal

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Cvakni tam toto: http://www.levnealarmy.cz/dalkova-ovlad ... il-103.htm a neries to...

Jednoduche a ucinne.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“