autoalarm

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
nacrut

autoalarm

#1 Příspěvek od nacrut »

dobry den..bmw e36 r.v.1996.......central na kluc....neprakticke..poprosim kto poradi dialkove ovladanie ...aky typ... pripadne alarm s dialkovym ovladanim na central........nieco jednoduche a funkcne pripadne aj s montazou...okolie ziliny....dakujem........ s autoradiom ste my pomohli mi_tu@szm.sk

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Magicar 3000 alebo Portman...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#3 Příspěvek od mihal »

Odporucam od jablotronu, pobocka aj v ZA, pozri na www.jablotron.cz maju tam rozne alarmy..

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

mihal píše:Odporucam od jablotronu, pobocka aj v ZA, pozri na www.jablotron.cz maju tam rozne alarmy..
A porovnaj cenu Jablotronu a odomna alarmov. A druha vec je aj funkcnost. Jablotron ma poruchovy immobilizer.
Magicar ma aj dialkovy start a dvojcestnu komunikaciu. Portman sa vyrovna AKCENTU a Portman je za cenu 2000Sk s DPH.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od DjRix »

To teda slyším poprvé že má jablotron poruchový imo!!!!Mám v autě 3 roky CA-320 a nebyl jediný problém!Ani od nikoho komu jsem to montoval jsem zatím neměl reklamaci!
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
cyberax
Příspěvky: 8
Registrován: 08 črc 2005, 02:00
Bydliště: Branč okr. Nitra - SK

Lightsecurity

#6 Příspěvek od cyberax »

Môžem doporučiť toto :
http://www.molpir.sk/akcie2005/lightlock.htm
Mám to namontované už vyše mesiaca a vyzaráto do dobre.
Otrasový sensor je plynule nastavitelný, mne sa pri nastavení maximálnej citlivosti spustí alarm už pri silnom daždi, ale dá sa to bez problémov nastaviť na nižšiu citlivosť, zamedzenie malích otrasov, úplné vypnutie snímania otrasov...
Dá sa dopojiť na centrál, plávajúci kód, dajú sa nastaviť rôzne módy automatického odomknutia a zamknutia auta, dá sa dopojiť (ak to auto umožní) na kurof auta a dialkovým ovládaním ho otvoriť...
Ja som úplne spokojný a keď sa pozriež do servisnýcha predajných stredísk je tam aj ZA.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Alebo ja mozem ponuknut toto: http://www.softplus.sk/obr/autoalarmy/cs818-4d.jpg
Autoalarm s 4-dverovým centrálnym zamykaním s možnos￾ou ovládania k¾úèom, 2ks DO, vstup pre pripojenie dverných kontaktov, spínací kontakt, optická signalizácia, 2ks pä￾vodièový servomotor, 2ks dvojvodièový servomotor, kabeláž, siréna 20W

Cena 2000Sk s DPH
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

funkcnost a spolahlivost autoalarmov..

#8 Příspěvek od mihal »

Poruchovy imobilizer moze znamenat len jedno -> spalene kontakty rele vyssim prudom, aky doporucuje vyrobca.. Zapojenie autoalarmu resp imobil. by malo byt profesionalne. S technickou urovnou napr CA320 alebo
CA1202 moze superit len velmy malo zabezpeceni. Mimochodom, jablotron ma 3roky zar. a mnozstvo poradenskych centier. Osobne by som volil Jablotron ale samozrejme je mozne zohnat aj daleko lacnejsie alarmy. Kedysi som v obchode!!! kupil za 500Sk alarm IR DO, so snimacom otrasu a poklesom napatia :lol:

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od DjRix »

Naprosto souhlasím,kdo měl jablotron někdy v ruce,ví o čem to je!!
Navíc jablotron nedává 3 ale při montáži v servisu dokonce 5 LET záruku!!
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#10 Příspěvek od Raptor181 »

Jo to je pravda....60 mesiacov je ich tromf.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“