FM modulární přijímač "Digital DSP PLL FM Receiver Modu

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#16 Příspěvek od milous2 »

Artaban001 napsal : " Tohleto je taky pohodový: "
Hlavně ta cena, za tu stavebnici. Ta je opravdu "pohodová". :lol:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#17 Příspěvek od Atlan »

To vies tesla suciastky su uz nedostatkove zbozi. Cena ide hore.

Skor by ma zaujimalo ci stym chcel dotycny robit.

Nieje tam nahidou radio chip RDA5807? Ten sa da kupit za 0,40 centov,
Arduini za 2E a za dalsie 2E displej a ma radio a moze si naprogramovat voclen chce pre fajnsmekrov maly farebny dotkyovu displej.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#18 Příspěvek od milous2 »

Ahoj. Na konci první stránky tohoto vlákna je popsáno čím je to osazeno.Já jsem nedávno tuto stavebnici zahlédl při brouzdání a ranila mě její cena. Asi před 2.rokama v prostoru informací v obchodě Kaufland Kolín jsem zakoupil dva kousky radiopřijímačů Emgo za cenu 350 kč. Asi to nešlo na odbyt a za původní cenu jednoho byly dva. Už se tady podobné typy probíraly (Sencor a i jiné). Konkrétně jde o toto:
https://www.mader.cz/emgo-1505w-radio-m ... avac-modry
Mám zelené a spokojenost. Dokonce ho "drahá" strhla z linky do dřezu při mytí nádobí a po řádném vysušení šlape dál. Proti výše uvedené stavebnici je to pašák.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#19 Příspěvek od Artaban001 »

Milous:
Je pravda, že cena zrovna není "lidová", ale:
Když jdeš takhle čirou náhodou v Brně okolo Jakuba a čirou náhodou to tam koupíš bez poštovnýho a balnýho, z českým návodem - tak to zas není tak strašný. "Arduiňáci" ji stejně kupovat nebudou, protože jim bude stačit ten modul, co je připájenej na straně spojů plošňáku ten TEA5767. Na internetu jsem toho na tohle téma viděl spoustu a podle mě je to lepší, než ten "prefabrikát", který je v úvodu tohoto vlákna. Komunikace mezi tímto modulem a procesorem je beztak hodně známá - Tak mě napadá, jestli se někomu u toho tipáckýho přijímače podařilo povolit "stereo" - když by se audio vyvedlo přímo z pinů modulu.
Ohledně toho EMGO:
když přidáš pár korunek, máš ten SENCOR SRD215 - Ten funguje i jako externí zvuková karta k PC (vyzkoušeno) a zvuk toho Sencora je o hodně lepší. To Emgo má kolega v práci.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#20 Příspěvek od milous2 »

Toho SENCORA jsem chtěl,ale když mi zkřížilo cestu to laciné EMGO už jsem nechtěl dál investovat. Jako ext. zvukovka funguje taktéž. Ono si to bude uvnitř asi dost podobné ? Ale to bych se opakoval.Jak jsem psal,přetřásala se tato rádia zde již dříve v některém vláknu. Za mě vše. Zdravím.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“