Satelitní příjem Sony KDL - 32WD755

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#16 Příspěvek od soucek »

Pro zajímavost třeba DATART ve svých službách nenabízí základní instalaci, tedy naladění TV se satelitním tunerem. Vědí proč, jejich "odborníci" by si na tom zřejmě vylámali zuby. Jeden známý jim svěřil do opravy stolní PC. Jejich provedená "oprava" vypadala, jako když vůbec nevědí "která bije". Počítač se mu vrátil rozvrtaný a pochopitelně nefunkční.
Pivo lahvový....a půl je hotový.

Uživatelský avatar
BIDLO
Příspěvky: 263
Registrován: 01 kvě 2012, 02:00

#17 Příspěvek od BIDLO »

Myslím že takováto hrůza není zdaleka doménou pouze Sony. Nedávno jsem si pořídil malou 55 cm philipsku která je též vybavena S2 tunerem, mrknul, vyzkoušel a když jsem tu katastrofu viděl, tak jsem okamžitě objednával za patnáct stovek Amiko 8265+. A od té doby mám klid. :wink:

Uživatelský avatar
novacek
Příspěvky: 27
Registrován: 13 led 2014, 01:00

#18 Příspěvek od novacek »

Jak píšu jinde, KDL 32 WD 755 jsem vyměnil za KDL 32 WD 757. Kvůli obrazu, který na první jmenované nic moc na můj vkus. Vyměněná TV obraz v pohodě, ale ladění stejný problém. Naladí Astru 19,2E, která má vynikající signál, Hotbird 13,0E má signál slabší, podle citlivosti TV už v červeném pásmu, proto zřejmě nenaladí nic. Jinak to nechápu. Přitom přes 10 let starý satelitní receiver Golden Interstar to zvládá úplně v pohodě. Tak Hotbird tahám přes něj, Astru přes TV, protože tam to bere i v HD.

EDIT: Ke druhé TV byly dva ovladače, jeden černý a jeden stříbrný. A ten černý zvládá vše, tak tomu už vůbec nerozumím. Psal jsem na Sony proč?

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#19 Příspěvek od dvorak »

Kolega Nováček píše, že má společnou sat. anténu. Ověřil bych si u sousedů, zda jim ten Eutelsat jde . Pokud ne, tak asi bude chyba v té společné anténě. Také bych si ověřil, zda mám správně nastaveny všechny parametry ( kromě DiSQ i napájení LNB, 22 kHz, možná i typ motoru - v tvém případě žádný), i když jsou parametry pro Astru nastaveny správně, pro Eutelsat tomu nemusí tak být.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#20 Příspěvek od kokun »

dvorak píše:Kolega Nováček píše, že má společnou sat. anténu. Ověřil bych si u sousedů, zda jim ten jde . Pokud ne, tak asi bude chyba v té společné anténě.
A proč by si měl něco ověřovat u sousedů, když to má ověřeno na vlastním sat-receiveru (a Hotbird mu jde - žádný Eutelsat)!
Že tys radil Hitlerovi - proto prohrál válku . . . 8O :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“