Ican 3800TW firmware

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

Ican 3800TW firmware

#1 Příspěvek od ARDO »

je tu prosím registrovaný někdo,kdo spolupracoval s vývojáři na firmwarech pro tento BOX? Ani jedna stránka už nefunguje :cry:

Anebo někdo,kdo tento BOX zná velice dobře co se týká nahrání a úprav FW :) Potřebuji jen takovou maličkost :)

Uživatelský avatar
dj_rizek
Příspěvky: 711
Registrován: 07 dub 2005, 02:00
Bydliště: blízko Třeboně

#2 Příspěvek od dj_rizek »

A co od toho čekáš?
I s Mediacentrem od Artisty se to pomalu nedá používat, zamrzá a dělá kraviny

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=31005

Já jich nahrával spoustu.

Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

#3 Příspěvek od ARDO »

no já to vím.. Sám jsem si taky pár nahrál s mediacentrem od DAMEC + USB.

Ale jde mi o nahrání FW od CYBERVACA.

mám vše ICANa spojeného s PC..Co se týká sítě atd..si myslím ,že mám vše nastaveno správně,protože z PC na Icana vidím (přes příkaz PING).I mediacentrum tam lze nahrát,ale FW CYBERVACA ne. Nezačne se nahrávat.

Proto se ptám,jestli není potřeba nejdřív nahrát původní FW od O2 a pak až FW CYBERVACA

Uživatelský avatar
dj_rizek
Příspěvky: 711
Registrován: 07 dub 2005, 02:00
Bydliště: blízko Třeboně

#4 Příspěvek od dj_rizek »

Vždycky jsem nahrával origo O2 aby mi tam nezůstal nějakej binec a pak teprve jinou verzi.
DAMEC + USB mi fungoval blbě, byl víc nestabilní a docela k ničemu na videa z flešky v nesmyslným formátu nebo to pak už šlo normálně?

Co Cybervaca má mít za jiný funkce?

Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

#5 Příspěvek od ARDO »

nešlo ani po vychytání (lépe řečeno finální verze mě zlobila.) ten cybervaca má být s podporou příjmu HD programů. Vím,že v dnešní době s HEVC mi to moc nepomůže,ale zatím bych to využil.

bohužel nemám origo FW od O2. a stránky už nefungují.Tobě nezůstal prosím někde v PC uložen origo FW od O2?

Uživatelský avatar
dj_rizek
Příspěvky: 711
Registrován: 07 dub 2005, 02:00
Bydliště: blízko Třeboně

#6 Příspěvek od dj_rizek »

Zkoušel jsem hledat ale nenašel jsem ho, bohužel jsem nenašel ani jiný FW který jsem tam dával.
V době kdy jsem to dělával stačilo připojit na O2 linku s TV a nahrálo se to samo zpátky.

Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

#7 Příspěvek od ARDO »

jasný chápu. :) Ale i tak moc děkuji. Ono to bylo na dvou stránkách FW+ návody,ale ani jedna ze stránek už nefunguje (ještě před 2-3 měsíci ano)

Uživatelský avatar
lucie
Příspěvky: 64
Registrován: 07 lis 2017, 01:00
Bydliště: Trutnovsko

#8 Příspěvek od lucie »

Pošlu na fastshare co máme v pc.Snad něco pomůže.Manžel si s tím hrál před několika lety také.

Uživatelský avatar
lucie
Příspěvky: 64
Registrován: 07 lis 2017, 01:00
Bydliště: Trutnovsko

#9 Příspěvek od lucie »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“