Profi akuvrtačka z lídlu

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

Profi akuvrtačka z lídlu

#1 Příspěvek od ACDC »

Zdravím, v lídl shopu mají nově v nabídce akuvrtačku s bezuhlíkovým motorem, 60Nm, 2,5Ah akumulátor samsung za skělou cenu. Už jsem si jí objednal. https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-PERFO ... p100227921

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#2 Příspěvek od Milan_F »

Prej že "Profi akuvrtačka" Srandisto! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#3 Příspěvek od Atlan »

Uvidime no, jedina vyhoda bezuhlikoveho motora je vysi krutak.
Obavam sa ze u tejto spotrebky skor odide prevodovka ako. Uhliky na motore.
Co pri vyssom krutaku.......

To rychlo upinacie sklucovadlo sa mi paci, snad nebude od 2mm vysie ako maju zvykom.

Kradsi nabijaci cas, aspon skor skapu baterky ze.

V kazdom pripade poreferuj.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Podle velkýho průměru v tom bude stříďák s regulátorem co dělá z DC "třífáz". Úplně stejný, jako už cca 10 let modeláři používají na elektroletech. Podstatně větší výkon a krouťák i za mnohem menších otáček, než měly starý DC motory s uhlíkama a komutátorem.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Naradie pre profesionalne pouzitie by malo vydrzat celodenne pouzivanie po dobu niekolkych rokov. Dalej k nemu existuju nahradne diely a servis, ktory ich vie vymenit. O tom pri vrtacke z potravin dost pochybujem.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Tak servis formou výměny kus za kus je taky servis ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#7 Příspěvek od Kremik »

Především na profesionální výrobky se žádné "profi" nepíše. Už začínám být na to slovo alergický. Ale jinak jako hobby vrtačka nemusí být špatná. Komutátory hořely docela často.

Edit: Tak jsem na to kouknul a žádné Profi tam naštěstí není. Jenom ta hmotnost mi nějak nesedí. Vrtačka bez aku 1.2 kg, aku 400g, celkem 3 kg??? :lol:

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#8 Příspěvek od ACDC »

Tak to jsem Vám dal brouka do hlavy, ta hmotnost bude komplet balení s nabíječkou, kufren a manuálem. Pokud se člověk neumí správně chovat k takovemu nářadí, tak poškodí i drahé profi. Nečekám že vrtačku bud používat denně, potřebuji slušný krouťák a slušnou baterii, což pokud je to samsung tak by měla něco vydržet. Ten kdo používá drahé prifi bude vždy proti levnějšímu nářadí. Doteď používám levnou aku vrtačku přeďelanou na Lifepo4 ,je neskutečné co vydrží. Jak říkám záleží jak se k tomu člověk chová.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“