PS2 Two 70004

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

PS2 Two 70004

#1 Příspěvek od Romana »

Mam doma dvoje PS2 Two 70004, do kterych se normalni cestou a instalaci ,
pripajel velkou opatrnosti chip Modbo 760 je to deska V 12-13. nikde nebyl zadny zkrat ani spatne zapojen , dvakrat dukladne provereno a PS2 uz ani
neukazou zadny sve logo ze nabihaji ani zvuk, jinak cd se toci a laser funguje. pojistky snad vsechny provereny co jsem nasel jejich tam asi 14.
nikde jsem se nedopracovak co se mohlo stat, delal jsem uz asi 14 kousku
PS2 a v pohode- byly ale to verze 14 a 15. Toto je verze 12-13 a tam se mi to stalo a kamos to delal taky chip a taky je podelal, Podle obrazku neni problem tam Modbo dat a je i pro tuto verzi. Tak ted jsem koncich co se stim da delat,,kdyz se to stalo . Predem dekuji za nejakou pomoc k naprave.

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#2 Příspěvek od stephunk »

že si použil trafopájku :wink:

Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

#3 Příspěvek od Romana »

stephunk píše:že si použil trafopájku :wink:
Ne mám mikropajku s regulaci teploty, magneticke pole by mohlo skodit ?
Kamos mozna pouzil,,pajku obycejnou ,to je mozny ,nikdy to nedelal a tak se do toho pustil a takto se mu podarilo dva PS 2 znicit,,, ale ja mam stejny model a pajel opatrne a taky mi odesel tento model verze.

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#4 Příspěvek od stephunk »

Magnetické pole ani nie ale skús zapnúť trafopájku, dotkni sa slučkou vývodu ledky,vypni pájku a v prítmí uvidíš ako ledka blikne..pri vypínaní vzniká na špici
napäťová špička, za istých okolností môže byť príčinou podobných problémov

Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

#5 Příspěvek od Romana »

Nebudu pokouset PS2, nevim jestly kamos pouzil pajku a tak nebudu toto praktikovat nebo to uplne znicim vic nez to je ,,nerad delam pokusi ! To asi neviresi opravu PS2 .

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#6 Příspěvek od stephunk »

kamošovi presne 2 týzdne po uplynutí záruky úplne prestalo ísť PS2..zdroj bol ok, len nešlo zapnúť--keď som zhliadol dosku, vzdal som sa nádeje na opravu

Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

#7 Příspěvek od Romana »

Prosel jsi pojistky, taky jeden kolega sel do prace a ja mu mel montovat
chip do nich a hrala jeho manzelka hru a ani to nevypnul a vse vytrha.
A donesl to do prace, predal mi to a ja pekne si to vzal domu k montazi chip.Zapnu vse a ani mi nesvitila mi na nich ani Stab. Praskla pojistka.
Je jich tam asi 17. v PS2. Mozna mam rozmisteni pojistek kde jsou vsude
rozmisteny pokud mas zajem,ale musis napsat typ ps a jaka verze V1 az V16.
Přílohy
v12_gh032_fuses.jpg
(91.61 KiB) Staženo 302 x

Uživatelský avatar
janik20
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#8 Příspěvek od janik20 »

A zobralo ti aspon niaku hru ked si ju tam vlozil?Inac ja tam robim este 1 ochranu aby neodpalilo laser,raz som ju nespravil a optika odisla skus tam prehodit optiku:)Ak by si chcel tak ti poslem potom tu ochranu dava sa tam iba 1 odpor a je to 100%:)

Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

#9 Příspěvek od Romana »

Pouzivam ochranu co mi posilaji Fix ,laser je dobry ,proste po montazi chip se neukazuje menu ani logo PS2. A ochranu davam az na konec .Ochrana laseru je jen pro pouzivani original her. A cd se toci stale asi nic nenajde nebo neda data dal. Nevim proc mi tato deska z niceho nic odesla a zrovna V12-13. Jine verze v pohode.

Uživatelský avatar
Romana
Příspěvky: 17
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Jihlava

#10 Příspěvek od Romana »

janik20 píše:A zobralo ti aspon niaku hru ked si ju tam vlozil?Inac ja tam robim este 1 ochranu aby neodpalilo laser,raz som ju nespravil a optika odisla skus tam prehodit optiku:)Ak by si chcel tak ti poslem potom tu ochranu dava sa tam iba 1 odpor a je to 100%:)

Posly mi tu ochranu na laser kam se dava ten odpor a jaka hodnota ???

Dekuji.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“