Sencor SDB4002M4 TE

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kodl1
Příspěvky: 263
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Brno

Sencor SDB4002M4 TE

#1 Příspěvek od kodl1 »

Dobrý den, mám problém se setopboxem v nadpisu, naladí mi jen 4 tv programy (ČT1, ČT2, ČT24 A ČT SPORT) a 8 rádií, je to vada nebo vlastnost?
Dělá to od nova a to i na anténu na kterou chytnu 40 programů, zkoušel jsem pokojovou anténu i prut k NTB, vždy stejný výsledek.
Co s tím, mám to jít reklamovat? Díky za rady.
Co mne nezabije, to mne posílí ...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Nemáš v seznamu programů označený jen jedem multiplex? Je to nápis úplně nahoře, musí být označeno "vše".
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Je jinak obecně normální , že ty signály , které si STB označí nevyhovující nemůže zapsat . Obecně pokud na konci toho kabelu dáš jiný a stejný STB a ten naladí , potom reklamace . Ze zkušenosti ale různé typy a od různých výrobců mají značně rozdílnou citlivost - možná danou jen SW , což ve výsledku člověk nevyhodnotí, různou odolnost proti LTE rušení atd . Obecně pokud se ti na výrobcích něco nelíbí , reklamovat . To je výhoda v nevýhodě internetové koupě , odzkoušíš a buďto si ponecháš , či pošleš šupem bez vysvětlování zpět .

Uživatelský avatar
kodl1
Příspěvky: 263
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od kodl1 »

Jiný STB nebo TV naladí všechny programy, na ten multiplex jsem se díval, ale takový nastavení tam nemám...
Jo a při ručním ladění to najde jen kanál 29, což jsou ty čtyři programy co naladí.
Co mne nezabije, to mne posílí ...

Uživatelský avatar
kodl1
Příspěvky: 263
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od kodl1 »

Tak vyřešeno, malá citlivost tuneru, s jinou anténou naladím i jiné multiplexy.
Co mne nezabije, to mne posílí ...

Uživatelský avatar
hazi
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2015, 01:00
Bydliště: Opavsko

#6 Příspěvek od hazi »

Tak spíš bych napsal slabý signál z antény

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#7 Příspěvek od tornado6 »

Mám tento DVB T a problem že ked naladím programy a potom ich nasledne poukladam ako chcem podla seba a dam to tak uložit tak tesne po uložení blik a je to poradie zase rozhasene podla mašiny ako to urobit aby poradie ostalo tak ako som to nastavil ja.

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“