Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#301 Příspěvek od Hubert_79 »

PB: Vegan? Raw? Frutarián?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#302 Příspěvek od PeteBurns »

Nepozierac mrtvol ;) :lol: Toto sa mi paci - krásně z nich kapalo mastný a chuťově byly super :lol: A potom su ludia prekvapeni, preco maju vysoky cholesterol, upchate cievy, infarkt a rakovinu hrubeho creva - co zeru a seju, to si aj zoznu :twisted:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#303 Příspěvek od weed_smoker »

Co jsem dělal na masňáku tak uzeniny nene,přežral jsem se tim a už to tělo nechce(asi nějaká chemie nebo co),ne že by to nechutnalo,ale pálí z toho žáha a bolí břicho.Když už maso,tak teda pořádnej kus beefu.Takový kuřata už taky nemůžu ani cejtit,pokud jsou z krámu.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#304 Příspěvek od scorpions-cz »

PeteBurns A ty tady na tom světě se svejma kořínkama a bobulema budeš do 150 :lol:

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#305 Příspěvek od kevin_mitnick »

milous2 píše:Dneska jsem dostal v poště:
Co krome cen tady roste?

Repka a kukurice na babiopaliva.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#306 Příspěvek od starecd »

rnbw:sorry, ale ty jako myslíš, že zelenina, ovoce jsou vpohodě,(pokud nejsou od skutečného farmáře) a jsou i tací, kteří nakoupí v Kaufu a prodávají na trhu, bohužel. A rýže zvlášť, myslíš, že je v pohodě? Stačí se někdy podívat, jak se pěstuje. To pole se stojatou vodou plnou "hnojiv" i když ji 5x propláchneš vodou, nemáš jistotu, že je ok a podbně jsou na tom brambory.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#307 Příspěvek od Eleman »

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat zdejšího osazenstva, jaké máte zkušenosti s nákupem na e-shopu Lidlu? Recenze na netu jsou poměrně otřesné, delší doba doba dodání by mi celkem nevadila, ale skutečnost, že by přišlo zboží poškozené, nebo vrácené jiným zákazníkem, či dokonce použité je pro mne naprosto nepřijatelná. Tím spíš, že eshop pak údajně nekomunikuje a vše se vleče s nejistým výsledkem.
Chtěl bych koupit zboží, které bylo nedávno v akci a nechce se mi čekat na opakování akce (pokud vůbec nějaké bude).
Díky za každou předanou zkušenost
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#308 Příspěvek od scorpions-cz »

Kupoval jsem přes e-shop stolní brusku , na jedný straně je klasickej kotouč a na druhý je pás. Dodáno do 4 dnů , nový nepoužitý. Kvalita odpovídá parametrům, když trochu přitlačím , bruska začne zastavovat. Používám jenom na plast a zatím spokojenost. Mám jí asi 8 měsíců.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#309 Příspěvek od workhard »

Pár blbostí jsem tam kupoval, zajímavé na tom bylo to, že zboží přišlo asi natřikrát, ale z účtu se nestrhla platba. Takže za mě spokojenost :twisted:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#310 Příspěvek od lumca »

@Eleman: V Lidl shopu jsme objednávali už nesčetněkrát (od blbostí za pár drobných až po nářadí v řádech tisíců) a kromě první objednávky krátce po spuštění jejich shopu kdy zboží došlo snad až za tři týdny (psal jsem tady tehdy o tom, že se na tel., který uvádějí nedá dovolat) poté už bez problémů, dodání většinou do čtyř - pěti pracovních dnů. Co se zboží týká, vždy vše došlo nové, originál zabalené, jestli něco bylo vráceno zákazníkem, nerozbalené, nešlo zjistit a ani to nevadí, něco jiného by bylo za situace kdy by zákazník zboží vrátil rozbalené, krátce použité a Lidl se zachoval prasácky a takovéto zboží "posunul" dál..., ale to se (aspoň u nás) zatím nestalo.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#311 Příspěvek od Jenys »

Zrovna mi dnes dovezli malou stolní cirkulárku, zdá se to být v pořádku a nové. Trvalo to asi čtyři dny od objednání. Platba šla i kartou. Takže :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#312 Příspěvek od Eleman »

Díky všem za povzbuzení. Tak jsem objednal s dodáním do PPL Parcel Shopu (mám problém se zastižením během dne) a uvidíme.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#313 Příspěvek od Jenys »

Mám dojem, že by se to mělo dát domluvit, že si to vyzvedneš v nějaké zásilkovně, nebo jak se tomu říká :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#314 Příspěvek od Eleman »

Však ano, jedná se o jeden obchod tady blízko.
Jenys, byla to tahle cirkulárka? Můžeš sem potom dát nějaké zkušenosti s ní? Docela po ní pokukuji na nějakou drobnou fajnovou práci. Mimo jiné by mne zajímalo jestli k ní jde připojit vysavač a jak moc v tom případě rozhazuje piliny a prach. A pak taky provedení, (přesnost, vůle a tak).
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#315 Příspěvek od Pikofarad »

Tenhle Parkside se zdá použitelný.2000W, stolek,laser

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“