Microsoft se asi zbláznil

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Microsoft se asi zbláznil

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Poměrně dlouho se nic nedělo. Všechny otázky, které se týkaly příchodu prvního velkého opravného balíku pro systém Windows Vista, Microsoft komentoval velmi neurčitě. Až na přelomu srpna a září firma uvedla, že masivní update SP1 pro Vistu bude uvolněn v prvním čtvrtletí příštího roku.
4.9. 2007 08:32

PRAHA - Řada lidí bude ale zděšena z velikosti SP1 pro Vistu. Spekuluje se o 1 GB souboru. Právě takto velký balík dat budou do několika týdnů testovat první uživatelé. Jeho masivnost zvláště vynikne při srovnání s operačním systémem Windows XP, který se celý (!) vešel na jedno CD (kapacita CD je rovna zhruba 700 MB).

Instalace SP1 si vyžádá asi 7 GB místa na pevném disku. Podle Microsoftu však po instalaci bude onen 7 GB prostor uživateli zase "vrácen". Samozřejmě, dnes je 7 GB jako plivnutím do moře, ovšem není málo lidí, kteří mají své pevné disky nacpané daty až k prasknutí a 7 GB dohledají jedině díky zásahu DVD vypalovačky.


Podle analytiků zvýší uvedení Service Packu 1 pro operační systém Windows Vista nejen bezpečnost či rychlost tohoto programu. Hlavně řekne uživatelům, že je Vista již velmi dobře odladěna a že se nemusí bát ji na své (opět nové, bo na starých to nejede) domácí počítače instalovat.

V tomhle opravdu amíci předstihli celej svět :lol: :lol: :lol:

Zdroj ZDE

EDIT : Myslím, že vyznavači LINUXu apod. se u tohohle válejí smíchy....
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 04 zář 2007, 23:59, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Vista je (bude) pre mnohych velmi dobry dovod prejst na linux.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

Re: Microsoft se asi zbláznil

#3 Příspěvek od Radix »

ZdenekHQ píše: EDIT : Myslím, že vyznavači LINUXu apod. se u tohohle válejí smíchy....
Teď jsem to chtěl napsat!
Na jednom disku mám WXP SP2 + několik základních programů (NOD, Adobe Reader, CCleaner ...), je obsazeno 16 GB.
Na druhém disku mám Ubuntu 7.04 se spoustou programů (OpenOffice, Gimp, čtyři prohlížeče ...), je obsazeno 4,3 GB, tedy téměř 4 x méně.
A bezpečnost Linuxu proti WXP je neporovnatelná.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

strategii Microsoftu nemůže obyčejný normální člověk rozumět, tam už jsou geneticky upravení lidi nové kategorie, škoda mluvit. Možná že už ty servispacky lidi ani nevytvářejí, jenom distribuují :twisted:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#5 Příspěvek od helios »

V Mrkvosofte si asi myslia, že čím viac GB, tým viac Windows. (Čím více proužkú, tím více Adidas)... :bordel:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#6 Příspěvek od bu2520 »

mám visty díky tomu, že byli součástí nového počítadla co jsem si pořídil . Ještě že mám ten starý na kterém běží XPčka. Tolik modré smrti jsem ještě nezažil . Ze softu mě běží sotva 30% ostatní prostě nespustím, nebo nahlásí chybu, většinou konflikt s nějakým paměťovým místem. Každý druhý den sada záplat a nic. Podle mě jediný možný SP je XP engine a aby se vlk nažral tak vistovy ikony. Mám tak nabušený počítač na psaní a poštu. A co dál ? instalace je na disku a mám strach že pokud si tam dám XP tak přijdu o visty za které jsem zaplatil , reklamovat to nejde. proto že to chodí !!!!! Nedivím se nikomu kdo používá nelegální soft, proto že platit za takovýhle pasvil je hloupost.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Crifodo »

nevím jestli toho chlapce někdo zná...
Obrázek

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#8 Příspěvek od helios »

Crifodo píše:nevím jestli toho chlapce někdo zná...
Nie je to vykuk Billík? :P
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#9 Příspěvek od Standa99 »


Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#10 Příspěvek od mikollar »

:lol: :lol: :lol: heh to je dobreee,

ale ta aktualizacia je fakt sila, mne by to nevslo ani na prazdny disk kde mam win

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Jirka »

Třeba se dožijem doby, kdy na 1 hodinu práce (zábavy, brouzdání) na PC, budem potřebovat 3 hodiny stahování aktualizací, záplat, čištění hdd, zalohování..

:D
*****

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“