Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#796 Příspěvek od Hubert_79 »

Dobrman: Co je na tom za blbýho a vtipnýho? Nastal astronomický podzim (ten "meteo" už je od 1.9.) a ranní mrazy jsou touto dobou naprosto obvyklé.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#797 Příspěvek od Artaban001 »

a "ten nahoře" přesně přepl přepínač " léto - zima" na zimu ;-)

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#798 Příspěvek od TAKJAN »

Pro šetřílky (rusáci mají dobré úlety) https://www.youtube.com/watch?v=ZyfXvFicp8M

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#799 Příspěvek od EKKAR »

Taky něco z Ruska: https://www.novinky.cz/koktejl/484690-r ... -nohy.html
V takovým případě souhlasím s názorem (přímo z diskuse u článku), že ženský se sice bít nemaj, ale feministky nejsou ženský - tudíž hezky pěkně hákem levá pravá z každý strany po držce, aby měl MUDr. Roman Šmucler co drátovat dohromady ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#800 Příspěvek od Hubert_79 »

Jo, taky jsem si říkal, kdo ji jednu nebo dvě natáhne. Zrovna v Rusku. To video bude nejspíš nahraný.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#801 Příspěvek od EKKAR »

Ono to vyplyne z tý diskuse, že to je fejk. Ale fakt nalejt mi někdo na gatě cokoliv, tak okamžitě vstávám a chytám dotyčnýho (dotyčnou) za paprču s otázkou, co tím chtěl(a) světu sdělit - a pokud bych zacejtil smarad bělidla (který je tam uvedený - nic jinýho než něco chlornanovýho/chlorečnanovýho případně peroxidovýho to bejt nemůže - a obojí charakteristicky smrdí), pak už by měla jednu v ksichtě bez dalších otázek. Jednoznačně "poškozování cizí věci" a "ublížení na zdraví" s možností překvalifikování na "těžký ublížení na zdraví" podle dýlky pracovní neschopnosti, která by tutově následovala - poleptaná kůže v oblasti ohanbí rozhodně není "škrábaneček na palečku".

Neříkám, že chlap nemá sedět s roztaženýma nohama - jasně že hovado, který se rozvalí přes dvě sedadla a nepustí další sednout je zralý minimálně na nějaký ponaučení, ale na rozdíl vod ženskejch žádnej chlap s výjimkou absolventů kúr redukční diety v "konzentrationslager Dachau" nedokáže sedět se stehnama přitisknutýma k sobě dýl jak pár minut v kuse. Tudíž její jednání je svévolný, slušnost na veřejnost těžce narušující - a jeho důsledky můžou nastavit hranici až na spáchání trestnýho činu.

Ergo kladivo, pokud mě v dnešní době někdo potřísní jakoukoliv kapalinou, je dobrý zahájit minimálně úkony osobní sebeobrany včetně zadržení dotyčný osoby za účelem zjištění její totožnosti právě pro případ, že to je podobně zde.bilněná aktivistka a pro možnost dát jí pocejtit trestní stíhání právě za vejš uvedený trestný činy.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#802 Příspěvek od sinclair »

Podle mě je to fejk jak kráva.
V Rusku by to udělala max. 1x a podruhé by ji už vezli, baba nebaba.
Tam se s nima nikdy moc nemalovali :D
A vůbec - když sedí typická ruská báryšňa na 1,5 sedáku a smrdí jak sokolská žíněnka, to je v pohodě? :D
Dtto v ČR. Některé baby by si měly kupovat tuplované jízdné, zaberou celou dvojku..

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#803 Příspěvek od EKKAR »

Hlavní navedení na fakt, že to je fejk je v tom videu - má to bejt z Petrohradu, ale všichni tam mluví anglicky ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#804 Příspěvek od sinclair »

Tak jasně, každá příležitost jakkoliv se otřít o Rusa je vítaná..

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#805 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#806 Příspěvek od konosuke »

to je věda, přírodní
Přílohy
baterie.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#807 Příspěvek od ok1hga »

pro zasmání . . .

https://youtu.be/Lwx0EXcqfHg

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#808 Příspěvek od TAKJAN »

- Co si uvarila?
- Nic
- Ved ani vcera nic nebolo
- Viem, navarila som na dva dni

Moje manzelka se mnou nemluvi uz 6 dni.
A co je lepsi, mysli si, ze je to pro mne trest.

Číšníku, co je tohle za humus? Masový závitek a v něm kapesník, borová šiška a pět žaludů. To se nedá žrát !!!
Tak jste si neměl dávat "Tajemství Rumcajsovy kapsy"...

Manzelstvo je taky celozivotny "workshop".
On - work
Ona - shop

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#809 Příspěvek od Standa99 »

:lol:
Přílohy
rada_pro_zeny.jpg
graf.png
traktorista.jpg
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#810 Příspěvek od TAKJAN »

Ženu v autě zastaví policejní hlídka. Než jí vydá doklady, rozmístí a zapálí na palubce vonné svíčky a z rádia začne hrát milostná píseň.
Policajt: „Prosím vás, co to děláte?! Toto je silniční kontrola!“
Žena: „Tady jsou doklady. Víte, já mám ráda romantiku, když mě někdo jebe.“

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“