Win10 1809

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#31 Příspěvek od starecd »

Fakt úžasné, něco jsem objevil, ale moudrý z toho nejsem a navíc nevím, jak sem ten printscreen dostat přes malování to nejde, nevím, jaká má být velikost a navíc mi to nejde sem upnout.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#32 Příspěvek od Standa99 »

Ty si místo vyřešení jednoho problému, další čtyři přiděláš :)

https://youtu.be/vBH9O61d_hI
Přílohy
ps.png
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#33 Příspěvek od starecd »

Je to, možné, protože i prodejce mi tvrdil, že žádné aktualizace tam nejsou a není to pravda. Ještě řekni, že se v tom šuntu orientuješ(podle někoho je to příjemné prostředí s intuitivním ovládáním.) na XP ani na 7jsem nic nepotřeboval, ale tohle je mimo. Systém patrně někdo vytvořil v rauši a brzo zmáčkl enter.
Jak mám vědět, která aktualizace je ta špatná, když všude je popis ve smyslu zlepšování systému.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#34 Příspěvek od Standa99 »

Když se nedokážeš přizpůsobit, tak potom děláš blbost, že si pořizuješ něco nového a nezůstaneš u těch starých, pro tebe dokonalých :wink:
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#35 Příspěvek od starecd »

Standa99:já bych klidně vytrval u 7, bohužel systém už nešel opravit ani přeinstalovat, jedině předělat celý PC. Nevím, jak se dá 10 přizpůsobit, když nic nefunguje, jak by mělo ani blbý mikrofon na Skype nejde nastavit, protože nastavení Windows, nastavení, souromí, mikrofon prostě neexistuje
Zrovna teď mi to hlásilo, že mám připravené aktualizace, aby systém běžel hladce a hladce by možná běžel, kdyby to nebyl paskvil, nevím, kde na to kdo přišel, že vzali to nejlepší ze 7 a 8, to je pěkný blábol.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Hubert_79 »

Ještě řekni, že se v tom šuntu orientuješ
Naprosto bez problémů. V okolí nemáš někoho, kdo desítky zná a používá? Že by ti s tím pomohl a poradil na místě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#37 Příspěvek od starecd »

Hubert_79:je otázka je mít a skutečně používat, jestli někdo hraje hry není můj člověk, ale paskvil, kde nejdou nastavit ani prohlížeče aby fungovaly, při stahování si to ukládá kam chce, je třeba pro kontrolu vyhledat, když už jsem stáhl, zkontroloval jinou verzi Skype, tak je tam jen kontrola zvuků(mikrofon,repro žádný chat, až jsem to usměrnil, zas chce připojit kameru...….

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#38 Příspěvek od Achab »

Na desítky jsem si zvykl tak za měsíc a při nejasnostech v nastavení stačil Google. Všechno není ideální, ale z hlediska funkčnosti bez problémů. Rozhozené nastavení, nebo poškozená instalace asi nebude chyba systému...

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#39 Příspěvek od starecd »

Achab:opravdu nevím, jak jde na 10 zvyknou za měsíc, stahoval jsem jinou verzi Skype, neukazovalo to ani stahování, ani kam soubor uložil, to jsem musel vyhledat, takže fakt nevím, co je na paskvilu lepší a hledat vylepšení nastavení na týden starém PC mi přijde absurdní, W 7 se nainstalovaly a 3roky jsem na nic nemusel šáhnout až na drobnosti, na 10 nic pořádně nefunguje, natož něco na tom dělat a pak pátrat jestli a kam se to uložilo. Na vše jen mánie rozklikávání, aby se člověk dostal k jádru pudla. Zabalit a poslat zpět do USA s tím, že chci funkční a Českou verzi, tam se taky nikdo neptá jestli ovládá přistěhovalec angličtinu, proč ji nutí nám?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Hubert_79 »

při stahování si to ukládá kam chce
Jak v prohlížeči Edge, tak i v FF jde nastavit to, aby se to při stahování ptalo kam chceš soubor uložit.
Promiň, ale to, že to neumíš nastavit není chyba Win 10. Opravdu ne.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#41 Příspěvek od starecd »

Hubert_79:a co já tam mám co nastavovat, já jsem koupil produtkt, který chci používat a ne se v něm vrtat, každý není IT, XP A 7 NIC TAKOVÉHO NEPOTŘEBOVALY nic jsem tam nenastavoval používal jsem googla, fiefix i IE, T ady s bídou jde otevřít ze startu googl, ostatní dva jen někdy náhodou a na liště neudrží ani jeden.Tudíž to jen potvrzuje. že je to nedodělané, stejně jako, když bys koupil auto a potom ho dolaďoval, protože moc žere, špatně táhne a tak. Já jsem pouze obyčejný uživatel a hodně na***ný a věř, že nejsem sám.
Naposledy upravil(a) starecd dne 13 říj 2018, 09:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#42 Příspěvek od keemo »

jo no, najit v uzivatelskem profilu slozku stazene soubory je tezka maturita.... vzdyt se to nemeni od w7 nahoru...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od Hubert_79 »

a co já tam mám co nastavovat
Když mi nevyhovuje, jak je cokoli nastaveno z "výroby", tak není nic na tom si to přenastavit k obrazu svému. Každý produkt je nastaven "tak nějak", jak 95% uživatelům vyhovuje (nebo si to výrobce myslí) a pokud to chceš jinak, asi nezbyde než si to nastavit. Nadáváním po netu se ten systém nezačne chovat tak, jak očekáváš.
Promiň, ale naštvaný můžeš být především na sebe.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#44 Příspěvek od starecd »

Tedˇjsem ti to psal do XP A 7 JSEM VRTAT NEMUSEL, nainstaloval jsem si tam akorát firefox a googla, taky to byl skládaný PC od firmy, hoholt před 10lety byla jiná doba asi to udělali poctivěji, na tomto paskvilu není nastavené nic a prodejce mi klidně řekne, že mi pošle technika s hodinovou taxou 500Kč, celý PC stál nemalý peníz a je to polotovar, asi ho vrátím a koupím si jetý, repasovaný se 7, na tomto se nedá absolutně nic dělat.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od Hubert_79 »

No jo, no. Na nastavení toho, aby se prohlížeč ptal kam ukládat stažené holt musíš být nejméně ing, to nikdo jiný nezvládne. A ten technik - má přijet zadarmo, nebo jak chápat ono rozčilení nad jeho taxou?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“