Google překlad youtube videa

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Google překlad youtube videa

#1 Příspěvek od robo »

Pro méně jazykově vybavené, což jsem já se hodí doplnění českého překladu videa na youtube googlem. Faj pomoc, jen mě mohutně točí že ve dvou řádcích překladu vidím jeden řádek z předchozí sekvence překladu. A tak furt dokola takže jeden řádek ze dvou vět vidím dvakrát. Dá se to nějak upravit v nastavení youtube. Nic jsem k tomu nenašel. Děkuji a hezký večer.
Prohlížeč FF, verze 63.0.1

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Asi to bude mít na svědomí FF, mám Chrome a tam je to v pořádku.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Maxthon to dělá taky. Ale ty překlady jsou stejně příšerný. Asi se v reálu mluví jinak, než spisovně nebo na co je vlastně Gůgl nastavenej.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od robo »

Potrvzuji Chrome ok. K te kritice překladu https://www.youtube.com/watch?v=xiULu_W-b1o
u toho videa má překlad hlavu i patu. Záleží jak který mluvčí. Ještě přijit na to proč to ve FF blbne. Řekl bych že by stačil jen jeden řádek překladu a bylo by to ok.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Já bych řek, že u Mozily se to posledních pár roků sere od desíti k nule. Vůbec už nejsou ten silnej a Explodér krásně nahrazující prohlížeč, jako bejvali třeba před 10 lety. Jednak jim dal za uši Chromák, druhak se hoodně prosadil Edge, násilně protlačovanej Mrdkošrotem v rámci W10. Ostatní prohlížeče včetně Opery, Safari a dalších jim zas tolik uživatelů neubraly, dá se spíš říct, že jejich podíl stagnuje ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#6 Příspěvek od bu2520 »

pro mě teda FF mnohem míň personalizuje reklamy u chromu či opery kounu na nějaký produkt a celý měsíc na všech zařízeních vykukuje reklama na typ toho na co jsem se díval.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od Standa99 »

.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#8 Příspěvek od Achab »

Ve FF 60.3 pod Win10 mě titulky fungují normálně. Stejně tak v Edge nebo IE.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od workhard »

bu2520 píše:pro mě teda FF mnohem míň personalizuje reklamy u chromu či opery kounu na nějaký produkt a celý měsíc na všech zařízeních vykukuje reklama na typ toho na co jsem se díval.
Ano, tohle je výborná služba, obzvlášť teď, když se vybírají vánoční dárky. Ty paštikáře, co to vymýšlejí, bych postavil ke zdi.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od robo »

Achab: 32b nebo64b verze? Dělá mě to na dvou pc, na obou Win 10-32/64b a FF 63.0.1 -32b. Zkusil jsem FF zapnout se zakázanými doplnky, stejný problém.
To by mě zajímalo, v čem je tvoje verze jina, pokud to neni tou 1 na konci označení verze. Jako klidně přejdu na chrome, chvílu jsem používal oba.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#11 Příspěvek od Achab »

Win10 i Firefox 64bit (FF 60.3.0 ESR).

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#12 Příspěvek od robo »

Asi zůstanu u chrome. Další co mě na FF otravovalo tak web ebay. Když jsem dal zpět z konkretního produktu tak mě FF vždycky hodil do seznamu na první položku. Takže jsem si musel pamatovat kde jsem byl naposled a od tam pokrčovat. Chrome mě způsobně vrátí přesně na místo kde jsem byl.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#13 Příspěvek od Achab »

Na ebay mě FF normálně vrací na poslední zobrazení, včetně polohy na stránce. Může to souviset s nastavením ukládání dat stránek a cookies. Tyto mám povoleny do konce platnosti, od třetích stran zakázány.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od robo »

Na chrome mám problém při přehrávání videa https://www.zive.cz/clanky/google-mapy- ... ult.aspxJá snad nenajdu funkční prohližec

Nejde mě nastavit hlasitost, pouze mute a i posuv ve videu jde jen po asi třech blocích. V IE je to ok, oni to maj občas na živě podrbaný. Zkuste prosím někdo. Ja snad nenajdu prohlížež co bude ok a kromě zobrazení obsahu bude podporovat doplňky co na chrom či FF. Diky

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#15 Příspěvek od Achab »

FF, IE i Edge mě to video přehrává bez problémů, hlasitost nastavit jde. Z doplňků mám pouze uBlock.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“