Evolveo MultiMedia Box M8 + EVOLVEO Sigma T2

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
AlesUlrych
Příspěvky: 17
Registrován: 14 bře 2018, 01:00

Evolveo MultiMedia Box M8 + EVOLVEO Sigma T2

#1 Příspěvek od AlesUlrych »

Zdravím,
nevíte někdo, zda lze multimediální centrum Evolveo MultiMedia Box M8 rozšířit pomocí USB tuneru EVOLVEO Sigma T2 o příjem DVB-T2 ?

Rád bych svoji televizi Philips 48PFS8109, která má obstarožní Android 4.12, kde mi nefunguje už ani KODI rozšířil o podporu DVB-T2, Voyo, HBO GO, přehránání videí z NAS Synology atd... ideálně s pomocí jednoho zařízení. Zaujal mě Evolveo MultiMedia Box M8, který ale nemá DVB-T2 tuner, nicméně má USB pozice. Tak mě napadlo, zda ho nešlo po vložení USB DVB-T2 tuneru rozšířit o podporu DVB-T2. Zkusil to už někdo?

Díky za info.

Aleš

Edit: tak se mi ozvali z CZ podpory Evolveo, že to nelze, protože ovladače jsou pouze pro Windows. To mi ale tvrdili i když jsem se ptal na podporu novější verze Linux kernelu, že prý linux není podporován (to že mají v ovladačích verzi i pro Linux neměli ani ponětí). Nakonec jsem Linux rozchodil díky diskuzi zde.

Nicméně jsem narazil asi na jediný Android tuner s podporou DVB-T2 HEVC a to Maxxo DVB-T2 HEVC. Teoreticky by to s ním mělo fungovat. Je tu někdo, kdo ho vlastní?

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#2 Příspěvek od josef_novak »


Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“