Dejte si pozor na podvodnika

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

Dejte si pozor na podvodnika

#1 Příspěvek od danhard »

Na OldComp je pod jmenem computerasylum, zde vystupuje pod jmenem petula.
http://www.oldcomp.cz/viewtopic.php?f=8 ... 669689c154

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Davidus »

věřím že toho Fluka co mi chtěl zkalibrovat by mi určitě zkalibroval :D

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#3 Příspěvek od Kvicala_r »

Jo za chvíli bys o něm četl ve spojení s Chodovem kolem sedmé večer... :)

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jjilek »

Ještě mi v regálu (už přes 10 roků )leží muzejní kus, který chtěl odkoupit do nějakého muzea v GB. Když jsem jej apřivezl až do Prahy, tak nestihl letadlo, když jsem jej tedy bláhově nechal u příbuzných k vyzvednutí, nastalo velké mlčení. Tehdy měl nick nějaký jiný (mohl bych to možná ještě najít).

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#5 Příspěvek od danhard »

Muzes si vybrat a pridat: petula alias remmidemmi/JPL/kvitko/kyori/dennis/hopkins/alibaba/computerasylum :D

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od jjilek »

danhard píše:Muzes si vybrat a pridat: petula alias remmidemmi/JPL/kvitko/kyori/dennis/hopkins/alibaba/computerasylum :D
:D :D :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

To už je skoro jako jistej Petr Zlatník taky z Práglu, jinak (asi už bejvalej) zaměstnanec podniku s maskotem v podobě nejuřvanějšího zelenýho kripla, ten si na AV-mánii v průběhu několika let postupně vytvořil asi 25 po různě dlouhý době zabanovanejch nicků - vždycky když se prokopnul že to je von a začal prudit, dostal BANána a během pár hodin "byl zpátky" s nějakým jiným nickem ... Někdy to od BANu netrvalo ani půl hodiny. A moderátorama požadovanej BAN na IP vedení neodsouhlasilo, protože když to zkusili, vlezl tam přes anonymizátory stejně. Jeden z nejdýl ponechanejch nicků byl "Joudá" nebo taky "Platprd", další bych musel jít hledat. Na Bazoši si říkal nějak jako "světkytar", jestli si dobře pamatuju - kšeftoval tam s reprobednama dotaženýma lacino z bazarů v Dojčsku.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
radek89
Příspěvky: 135
Registrován: 25 říj 2009, 02:00
Bydliště: Mor. Nová Ves, Břeclav
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od radek89 »

danhard píše:Muzes si vybrat a pridat: petula alias remmidemmi/JPL/kvitko/kyori/dennis/hopkins/alibaba/computerasylum :D
Chybí ti tam ještě psychosalám :D

Odpovědět

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“