Poprvé na OpenAI

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#106 Příspěvek od Hubert_79 »

Mahoney píše: ...
Proberte se.
Už jen ty čipy ve vakcínách tomu chybí. A židi/zednáři/ilumináti.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#107 Příspěvek od rnbw »

Problem vsetkych tychto technologii je nekonzistentna kvalita. Dokaze z toho vypadnut taky nezmysel, ktory by neurobil ani uplny zaciatocnik.

Napriklad prekladac, co mi pred par rokmi pri jednoduchom preklade z anglictiny do nemciny stratil zapor. Alebo autonomne auto, ktore na prazdnom parkovisku trafi do jedineho stlpa, ci zastane v strede dialnice.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#108 Příspěvek od Cust »

Ono je to jen apka využívající UI a datamining. A asi i něco dalšího. Tváří se to sice universálně a mě to překvapuje jak je to dobré. Zkuste tomu nechat nakreslit tulipán ve stylu van Gogha. Jistě vám taky něco kouzelného vyplivne a to ve formátu jpg, png,.. co budete chtít. Ale nema to nic spolecneho s universálním neomylným vědomím. A že nedává presné matematické výpočty? Vždyť UI je od toho, že není přesná. Je od toho, že umí řešit problémy (do značné míry specifické) rychle. Šachy nad vámi vyhraje vždy, ale číslo pí analytický řešit nebude... Od toho jsou jiné nástroje!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#109 Příspěvek od termit256 »

Mahoney píše: Jestli někdy pochopím jakou má tohle souvislost, tak ti na to možná někdy odpovím... Ale asi spíš ne, vypadá to spíš jako nějaká egoistická závada na tvém přijímači (tedy za předpokladu, že nejsi AI).
Tak sem nekopiruj text jehoz vyznam nechapes :-)

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#110 Příspěvek od Mahoney »

@termit256: Já jsem ten tvůj text nikam nekopíroval, to co jsi k těm informacím napsal jako odpověď nemá smysl někam kopírovat :wink:

Víš, někteří lidé nevěří ani zcela zjevným věcem, o kterých se můžou SAMI přesvědčit, zdroje jsou - "Pokud se jim ovšem bude někdy chtít". Je to můj problém, nebo jejich…?

(Nečekám odpověď, na řečnické otázky se obvykle neodpovídá)

@Cust: AI = Artificial Intelligence, UI = User Interface

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#111 Příspěvek od Cust »

@Mahoney, víš anglicky neumím, jsem prostýo čan ČR. UI = umělá inteligence. Kupodivu je to odborný termín.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#112 Příspěvek od Hubert_79 »

Mahoney píše:zdroje jsou
Máte zdroje? A mohl bych je vidět?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#113 Příspěvek od Mahoney »

Jistěže mohl, například zde, kdo hledá, najde… Vědci (nejen) se o Pravdu a Podstatu zajímali a byli odměněni. Ovšem, a už jsem to napsal, moci vidět a chtít vidět jsou dvě různé věci, záleží jen na tobě, jestli skutečně budeš CHTÍT VIDĚT a hledat (protože štěstí je rozhodnutí, je to o introspekci, vychází zevnitř, na ničem vnějším nezávisí) nebo jestli už jsi předem rozhodnut nevidět a příznačně to připomene cosi pověstného o perlách a sviních…

Jinými slovy, své rozhodnutí mi psát nemusíš ani před shlédnutím, ani po shlédnutí, je to jen tvoje vnitřní záležitost (zda-li se necháš vést srdcem. Popírání skutečnou Pravdu nijak nemění).

Poznámka: Jelikož i někteří jiní byli rozhodnuti dopředu, jsou ta videa tou platformou už poněkud zcenzurovaná (hlavně to šesté, původně bylo též hodinové) a některé podstatné informace už v nich chybí. Najdeš je však jinde, pokud ovšem budeš CHTÍT hledat.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#114 Příspěvek od termit256 »

"Jinymi slovy", popiranim skutecnosti nezmenis jeji existenci...

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#115 Příspěvek od Mahoney »

Právě tak. Popíráním Pravdy a Podstaty oddělíš sebe, ovšem je to víceméně virtuální oddělení se (ale to neznamená, že nemůžeš bloudit dlouho… Ale proč, už nemusíme, stačí to přijmout, že je tu něco uvnitř nás - nejen - co nás všechny spojuje), protože doopravdy se oddělit od Podstaty nelze, vše je její součástí. To pochopíš, až shlédneš ta videa, s posvátnou geometrií Květu života (což je "architektura energie", i energie má vnitřní strukturu) to souvisí a to je právě to, co AI nikdy mít nebude, přestože i ona v té Podstatě je stvořena - ale ne Podstatou samotnou, ale oddělenou myslí. Mysl je to co nás ve skutečnosti odděluje od Podstaty, a proto je i AI coby kopie principu mysli stvořena "odspodu", ve fyzikálnu, v křemíku a dál se nikdy nedostane. My to připojení "zeshora" k vyšším dimenzím máme, jen ho tu neumíme dost dobře používat (a navíc je tu ještě něco umělého, co nám v tom zdatně brání, a o tom lidé ani nevědí*). Emoce jsou klíč, a to je to co už jsem psal, že AI nikdy nebude umět milovat. Neumí to ani lidská mysl, mysl soudí a škatulkuje (i zde na fóru :? ), a jak tohle začne dělat v lásce, tak "je po lásce" - zná to každý, kdo kdy měl nějakého partnera.
__________________

* Jestli to čte Nop - a právě tohle je tvůj problém, z toho bylo to, co jsi tehdy viděl.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#116 Příspěvek od Celeron »

Vážení, mohl by někdo zkusit z Open AI vyrazit nějaký jednoduchý schema zapojení. Když mi něco pošle, tak modrej obdélník s nápisem No Image. A jak přímo v textu, tak v odkazu. "Lituje, velice lituje". :) Já jestli to je u mě a nebo u něj.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#117 Příspěvek od termit256 »

To se nejspis pokusil neco nalinkovat z internetu. Mi pise ze schema jako obrazky kreslit neumi. Nakresli ho jen v textovem rezimu, ale asi nemam dostatecnou fantazii abych pochopil na co se divam. Ale vhledem k technickym "kvalitam" odpovedi to je celkem jedno.

Zkus tam napriklad zadat tohle: "kolik zavitu medeneho dratu o prumeru 0,2mm mam pouzit k vytvoreni civky o prumeru 50mm aby civka mela indukcnost 50uh? jaky bude cinitel jakosti civky?" a aniz bys zkoumal to co z nej vypadne, odpovidej mu neustale ze tam ma chybu, ze to nesedi, at postupuje peclivej apod. Dostanes nejspis nekonecny pocet variant vysledku :D

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#118 Příspěvek od Ruprecht »

Zeptejte se toho AI, jestli modernímu exekuovanému s datovou schránkou budou muset exekutoři neexekukovat aspoň jedno zařízení, aby se mohl do té DS připojit :) Protože zbavit exekuovaného přístupu do DS, kam mu v exekuci chodí všechno... :lol:
Argument "může jít na internet k sousedům" - přece na večeři k sousedům taky nechodí :lol:
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#119 Příspěvek od rnbw »

Politikov by to mohlo nahradit hned.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#120 Příspěvek od passion »

modernímu exekuovanému s datovou schránkou budou muset exekutoři neexekukovat aspoň jedno zařízení, aby se mohl do té DS připojit ?

Ne, exekutoři nemusí neexekukovat žádné zařízení, aby se mohl do datové schránky připojit. Místo toho mohou použít jiné zařízení, například notebook, mobilní telefon nebo tablet.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“