Zajímavá nabídka na Aukru

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#106 Příspěvek od SIDTIM »

Chudák AZ 11, čest její památce! :cry:
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#107 Příspěvek od SIDTIM »

to tandel: Tys nepoznal, že jde o část obsahu Cimrmanovy truhly? Ta cena ještě poroste!
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#108 Příspěvek od stepa »

SIDTIM píše:to tandel: Tys nepoznal, že jde o část obsahu Cimrmanovy truhly? Ta cena ještě poroste!
Poroste kulovy, ta aukce skoncila vice nez pred mesicem :D

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#109 Příspěvek od Bulboa »

Pokud sháníte elektronky, zkuste sběrné dvory, já jsem ze Vsetína, v březnu otevřeli sběrný dvůr, v červnu jsem tam byl, a vzal jsem si z jedné krabice 88 elektronek, mezi které patří: AH1 (100%), VY2, AL4, EL6, AC2, KDD1, ECH3, ECH4, AK1, ACH1n, AD1, AD1n, EL12n, ME4. EFM1, EFM11 a spousty dalších

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#110 Příspěvek od Lukas-Peca »

A bylo jich funkčních aspoň tolik, aby to stálo za řeč? Jestli jo, tak máš haluz jak sviňa a ten vyhazující musel být pěkný magor...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#111 Příspěvek od stepa »

Lukas-Peca píše:a ten vyhazující musel být pěkný magor...
Proc hnedka nadavat? Treba to byl zahradnik...tomu je po flaskach kulovy, jako asi tobe cibulky od tulipanu. Jses proto taky magor? :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#112 Příspěvek od Bulboa »

Si piš, že to stálo za to
AF3, AH1, AK1, EBF2, EBF2, EF9, TAC2, 1AF33, 1L33, 6H31, ACH1n, AD1n, ECH3, ECH3, EF80, EF80, PCC189, EL12n, EL12n, PV200/600,
Těchto 20 elektronek z 88, byly 100%, pár ruských neměřených, nějaké po 80%, 60%. Bylo tam i 8 RV12P2000 - 4 neměřené, 4 po 60%, 40%, 30% a 30%. Pár elektronek mělo 0% a dvě AC2 měli špatné žhavení spolu s KDD1.
Málem bych zapomněl zmínit, magické oko EFM11 - 50% (nic moc). Ale magické oko Tungsram ME4 (ekvivalent AM1) Bylo úplně funkční, prostě 100%. :D
Naposledy upravil(a) Bulboa dne 17 črc 2008, 13:52, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#113 Příspěvek od Bulboa »

Některé prostě vypadaly jako úplně nové! Ty co mají po 80% a tak dále skuzím zregenerovat na 100%. A to všechno se tam nahromadilo za 4 měsíce. Myslím, že půjdu zas někdy znova :D

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#114 Příspěvek od Lukas-Peca »

stepa píše:
Lukas-Peca píše:a ten vyhazující musel být pěkný magor...
Proc hnedka nadavat? Treba to byl zahradnik...tomu je po flaskach kulovy, jako asi tobe cibulky od tulipanu. Jses proto taky magor? :wink:
Když najdeš na půdě bednu něčeho, co vypadá staře a nevíš co to je, tak to vyhodíš :?:
Bulboa: tak to je fajn, tu AD1 nebo ACH1 by ti leckdo záviděl. O magiokách nemluvě. Jinak malá emise nic neznamená, nejlepší zkouška je funkční rádio. Signálové elektronky můžou mít 50 % emisi a furt to bez nějakého výraznějšího zhoršení hraje.

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#115 Příspěvek od Bulboa »

To nebylo jenom od jednoho, tam prostě lidi nosí rádia, televize, elektronky... Oni to z tama vytáhnou, dají do krabice a tím to pro ně končí. Pár elektronek mělo na patici vypájeno pájkou písmenko "Z" (že by je měl Zoro? :) ). Takže to bylo od více lidí. Všechny jsem taky nebral! Zůstalo tam dost novalových elektronek, i pár loktalových.
V srpnu se tam stavím, kdyby měl někdo zájem o ty novalové elektronky, tak mu je můžu vzít.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#116 Příspěvek od stepa »

Lukas-Peca píše:...
Když najdeš na půdě bednu něčeho, co vypadá staře a nevíš co to je, tak to vyhodíš :?:
Spousta lidi to tak dela. Ja naopak vsechno taham domu :D . Ty nechces pochopit, ze lidi maji rozdilne idealy a tohle je pro ne na pude pouze bordel. Znam chlapka(je mu cca 30let), ktery pracuje v oboru, ale uz s digitalni technikou(osciloskop za enjakych 150k sdruzeny s dalsimi meraky)...objevil doma nejake pomerne kvalitni analogove merici pristroje od Tesly v cene cca 700 za jeden a bezel s tim na smetak vyhodit to. Tak jsem se s nim bavil, proc to vyhazuje a on na to: myslel jsem si, ze uz to nikdo dneska nepouziva, je to analog. Naopak na LCD obrazovce osciloskopu mi to vypisuje vsechny udaje prehledne, nemusim menit zadne rozsahy.

Nekomu to nic proste nerika, bud jsou mimo obor, nebo se pohybuji v jinych sferach...ber to jako fakt a nenadavej jim za to.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#117 Příspěvek od Bulboa »

Myslím, že na začátku tady Lukas-Peca sháněl VCL11, když tam někdy bude funkční, (však BM215A mám) tak se můžeme domluvit...

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#118 Příspěvek od Lukas-Peca »

Nesháněl, pouze ji viděl na Aukru. Mně by k ničemu nebyla. Ale kdyby ti moc překážela, tak bych si ji milerád vzal, do sbírečky :) . Ty teda bydlíš ve Vsetíně? Co máš jinak ve sbírce?
Stepa: máš asi pravdu, ale je to škoda... nedávno byl u nás velký sběr elektroodpadu, přímo na náměstí, velikánská akce. Jen tak ze zvědavosti jsem nakoukl do kontejneru, co tam lidí donesli, a co nevidím: http://www.oldradio.cz/reprimus.htm . Ve slušném stavu. Vytažení z kontejneru samozřejmě nepadalo v úvahu, prý to mají přísně zakázané. Kdoví co s tím ve sběrně udělali, jestli to někde nechají jako kuriozitu nebo bezlítostně sešrotují...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#119 Příspěvek od stepa »

Lukas-Peca píše:Jen tak ze zvědavosti jsem nakoukl do kontejneru, co tam lidí donesli, a co nevidím: http://www.oldradio.cz/reprimus.htm . Ve slušném stavu. Vytažení z kontejneru samozřejmě nepadalo v úvahu, prý to mají přísně zakázané. Kdoví co s tím ve sběrně udělali, jestli to někde nechají jako kuriozitu nebo bezlítostně sešrotují...
Tys ho tam fakt nechal? Bych se tam s nima hadal do krve. Zakazany nezakazany...flaska/prachy vsechno spravi. Takovy skody :cry:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#120 Příspěvek od Lukas-Peca »

No co se dá dělat... Příště na to půjdu jinak:
a) popadnout a zdrhat
b) odvést pozornost, popadnout a nejdřív pomalu a pak rychle zdrhat
c) nebudu zveřejňovat, ale se vší ctí bych mohl klidně odejít a ještě by mi popřáli šťastnou cestu :lol:
Bulboa: něco jiného by byla ECL11, ta by se mi hodila

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“